TJ Snack Dobřany - sezóna 2015-16

Mistři ČR v extralize staršího dorostu


 

Mistři ČR 2015-16 v extralize SD aneb Maličký náhled na Šneky

Na  obrázcích poskytujeme "malý náhled" na tyto, jak by řekl klubový DJ Šelma - "obrovské Pašáky", kteří vybojovali pro naše barvy a město titul mistra ČR !!! Na tyhle kluky jsme patřičně hrdí. Až teď můžeme při vší úctě k soupeřům řict, že tenhle titul nebyl nahodilý, nýbrž vydřený, vypracovaný, ale také naplánovaný!!! Kdybychom už od teď nic nevyhráli, pak zážitky již od žáčkovských kategorii jsou nezapomenutelné. Jenže my již koukáme dál a spřádáme další plány s malým, hrdým a extraligovým městem z jihu Plzeňska.

 

 

Marek Hájek (Mára) – ovládl statistiky brankářů v celé extralize, podpis Jana Marka je na něm evidentní. Nevynechá trénink, přidává si, prostě skvělý přístup ke sportu. Vyrůstá nám velký talent, s kterým máme pochopitelně velké plány. Bezpochyby - jasná opora týmu !

Petr Ulrich (Peťan) – majitel bronzu z MS juniorů v Bratislavě v kategorii u-16 vytvořil “Márovi“ skvělý servis coby dvojka v týmu. Skvělý parťák do kabiny, ale pozor – umí s bravurou i v poli !

Pavel Görges (Pája) – kapitán týmu, asistent v mezi chlapy,  spíše tichá povaha, hodně se zvedl, soutěž převyšoval, vynikal i v “Národce“ chlapů, správný lídr mužstva.

 

Václav Šlehofer (Šlehy) – přirozená vůdčí osobnost,  asistent kapitána v dorostu, kapitán mezi chlapy, lídr týmu, který svoji roli splnil, tím je "raději" řečeno vše…

 

Jakub Juráň (Juri) – mezi Šneky je od ml.žáčků, vyrůstá ve vynikajícího hráče, šikovný praváček s precizní rozehrávkou, rychlý a obratný,  další z lídrů, který v pravý čas dokáže přepnout. Jasná opora týmu, která zaznamenala velký posun !

 

Lukáš Kopta (Koptič) – mezi Šneky přišel v mladším dorostu a hned se stal mistrem ČR. Bojovník, má rychlé nohy a výtečnou střelu zápěstím. Malinko jsme zapracovali na postupném odbourávání špatných návyků z hokeje a klape to. Nechá si říct. V kabině oblíbený týpek, který nezkazí žádnou legraci. I on vyčníval a vyčnívá !

 

 

Jan Kovářík (Kovář-c.kán) – blesky v nohou, jednoznačná opora mančaftu. V semifinále a ve finále ho limitovalo zranění, přesto závěr série  odehrál, a jak??? Zase plnil a byl nepostradatelný. V dorostu může hrát i v příštím roce, ale on už je nyní lídrem mužů !

 

Ondřej Málek (Málič,Malinský či Maliňák) – typ inteligentního hráče, zvládne jakýkoli post(to ale u nás všichni…), přizpůsobivý všem možným systénům a stylům hry. Letos coby prvoročák patřil mezi opory a nejinak by tomu mělo být i v dalších sezónách. Skvěle si vedl letos i mezi chlapy. Změnil i celkový přístup, prostě nic nebrání k dalšímu růstu tohoto talentovaného mladíka. I on v kabině oblíbený a kamarádský.

 

Lukáš Kaňák (Kani) – opora mužstva, elegán se skvělými napády, myšlenkou a vynikající rozehrávkou. To na něj sedí už od žáčků, přes mladší dorost až sem. Skromný kluk a dříč zároveň. Opět vyčníval a vyčnívat bude dál, o tom nikdo nepochybuje. Poslechne a splní jakýkoli úkol. Ohromně důležitý plejer.

 

Filip Suchý (Sucháč) – i on je borec, který obléká náš dres od ml.žáčků. Se Šneky byl medailový ve všech mládežnických kategoriích, přičemž ve st.žácích, ml.dorostu a nyní je mistrem ČR. Spolehlivák, s kterým je skvělá spolupráce. Navíc si nechá poradit a to je důležité nejen pro trenéra, ale hlavně pro tým. Buldoček a technik zároveň, výborný sportovec, který nejde přehlédnout.

 

 

 

Jaroslav Kobr  (Džarda,Kejtý) – Nenápadný, ale o to více nebezpečný. Vynikající technika hole, a když má den, je pro trenéra a mančaft nepostradatelný. Půjde ještě o patro výš, pač potenciál má v sobě ohromný. Měl by tým táhnout v příští sezóně.

 

Dominik Babor (Babič-Babinský) – Pracant, bojovník, dříč. Rozdá, přijme. Rychlostní typ. Zatímco si myslíte, že už máte souboj s ním za sebou, v tu ránu následuje další úder. Možná, že jenom Koptiče by netrefil…. Nepříjemný pes obranář. I on se posune určitě ještě výš, má na to ještě jeden mládežnický rok. Hodný a slušný kluk, který je v kabině hodně oblíben. V příští sezóně to bude na něm….