Rozpis 2.ligy Západ 2018/19
TJ Snack Dobřany
Muži ,,B"
neděle 13.9.15 10:00 H.Bříza B - TJ Snack Dobřany B -
sobota 19.09.15 18:00 TJ Snack Dobřany B – Česká Bříza -
sobota 26.09.15 h.hala 15:30 Chvojkovice Brod -TJ Snack Dobřany B -
neděle 27.09.15 18:00 TJ Snack Dobřany B – Taurus Plzeň -
sobota 03.10.15 15:00 Litice C - TJ Snack Dobřany B -
sobota 17.10.15 18:00 TJ Snack Dobřany B - Černíkovice -
neděle 18.10.15 18:00 TJ Snack Dobřany B – H.Bříza B -
sobota 24.10.15 h.Tře 11:30 Č.Bříza - TJ Snack Dobřany B -
sobota 31.10.15 18:00 TJ Snack Dobřany B - Chvojkovice Brod -
sobota 07.11.15 h.Šs 11:00 Taurus Plzeň -TJ Snack Dobřany B -
sobota 14.11.15 18:00 TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň-Litice C -
neděle 22.11.15 h.HB 16:00 Černíkovice - TJ Snack Dobřany -
neděle 29.11.15 10:00 H.Bříza B - TJ Snack Dobřany -
sobota 27.02.16 18:00 TJ Snack Dobřany – Č.Bříza -
neděle 6.03.16 h.hala 12:30 Chvojkovice Brod -TJ Snack Dobřany B -
sobota 12.03.16 15:00 Litice C - TJ Snack Dobřany B -
neděle 13.03.16 18:00 TJ Snack Dobřany B – Taurus Plzeň -
sobota 26.03.16 18:00 TJ Snack Dobřany B - Černíkovice -
sobota 2.04.16 18:00 TJ Snack Dobřany B – H.Bříza B -
neděle 10.04.16h.Tře 11:00 Č.Bříza - TJ Snack Dobřany B -
sobota 16.04.16 18:00 TJ Snack Dobřany B - Chvojkovice Brod -
sobota 23.04.16 11:00 Taurus Plzeň -TJ Snack Dobřany B -
sobota 30.04.16 18:00 TJ Snack Dobřany B - Litice C -
neděle 14.05.16 h.HB 16:00 Černíkovice - TJ Snack Dobřany B -
Extraliga mladšího dorostu, jaro 2015
1 so 28.2. 14:30 HBC Svítkov Par. - TJ Snack Dobřany odl.
2 so 7.3. 14:30 TJ Snack Dobřany - Mladá Boleslav
3 so 14.3. 11h. HBK Kyjov - TJ Snack Dobřany
4 so 21.3. 10h. HBC Plzeň - TJ Snack Dobřany
5 pá 27.3. 17h. TJ Snack Dobřany - Elba DDM Ústí nad L.
6 ne 29.3. 12:30 TJ Snack Dobřany - HBC Hr. Králové 1988
7 stř 1.4. 17h. Elba DDM Ústí nad L. - TJ Snack Dobřany
8 so 4.4. 12:30 TJ Snack Dobřany - HBC Svítkov Par.
9 so 11.4. 10:30 Mladá Boleslav - TJ Snack Dobřany
10 ne 12.4. 10h. TJ Snack Dobřany - HBK Kyjov
11 pá 17.4. 19h. TJ Snack Dobřany - SK Pedagog Č.B.
12 so 25.4. 11:30 TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň
13 čt 30.4. 17h. SK Pedagog Č.B. - TJ Snack Dobřany
14 ne 3.5. 10h. HBC Hr. Králové 1988 - TJ Snack Dobřany
Extraliga mladšího dorostu, sk.Západ 2014-15
1 neděle 14.09. 11h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - HBC Prachatice 10:0
2 neděle 21.09. 11h. hř.Pedag. SK Pedg Č.B. - TJ SNACK Dobřany 2-1
3 sobota 27.09. 9.30h. hř.Třem. Horní Bříza - TJ Dobřany 1-4
4 neděle 28.09. 11h. hř.-hala HBC Plzeň - TJ Dobřany 4-0
5 neděle 05.10. 12h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - SK Kelti 2008 8-0
6 neděle 12.10. 11h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - HBC ALPIQ Kladno 2-3ss
7 neděle 02.11.10h. hř.Prach. HBC Prachatice - TJ SNACK Dobřany 1-9
8 sobota 08.11. 13h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - Pedagog Č. B. 1-0
9 sobota 15.11.11h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - TJ ZKZ Horní Bříza 6-0
10 neděle 16.11.11h. hř.Dob. TJ SNACK Dobřany - HBC Plzeň 1-0
11 neděle 23.11.15h. hř.Beroun SK Kelti 2008 - TJ SNACK Dobřany 1-5
12 neděle 30.11.12h. hř.Kladno HBC Alp. Kladno - TJ SNACK Dobřany 0-1ss
Sezóna 2013-14 starší žáci:
46003 Pátek 13.9.2013 17:30 TJ Snack Dobřany - TJ Tatran Třemošná 6:0
46005 Sobota 21.9.2013 11:00 HBC Škoda Plzeň - TJ Snack Dobřany 1:2
46008 Sobota 28.9.2013 10:30 TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň-Litice 15:3 46012 Sobota 5.10.2013 14:00 HC Buldoci Stříbro - TJ Snack Dobřany 1:4
46018 Sobota 19.10.2013 12:00 TJ Tatran Třemošná - TJ Snack Dobřany 0:4
46020 Sobota 2.11.2013 11:00 HBC Plzeň - Litice - TJ Snack Dobřany 1-12
46024 Neděle 10.11.2013 10:30 TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 8-1
46030 Neděle 24.11.2013 9:30 TJ Snack Dobřany - TJ Tatran Třemošná 7-1
46033 Neděle 1.12.2013 12:00 TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 9-1
46035 Sobota 1.3.2014 11:00 HBC Škoda Plzeň - TJ Snack Dobřany 6-2
46038 Sobota 15.3.2014 12:00 TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň - Litice 3-1
46042 Pátek 28.3.2014 17:15 HC Buldoci Stříbro - TJ Snack Dobřany 0-4
46048 Neděle 6.4.2014 14:00 TJ Tatran Třemošná - TJ Snack Dobřany 0-9
Sezóna 2012-13:
Šnečci letos opět postoupili do další fáze MISTROVSTVÍ ČR. Nyní je čeká boj o tři jistá postupová místa do finále MISTROVSTVÍ ČR. V této nadstavbové části budou startovat týmy: Hbc Litice, Tatran Třemošná, Hbc Škoda Plzeň, Blatná Datels, Pedagog Č.Budějovice a naši Šnečci. Hraje se dvakrát každý s každým. Úvodní dvojkolo nadstavby odehrajeme na jihu Čech . (Šle)
Rozpis nadstavby MISTROVSTVÍ ČR st.žáků:
Pedag.Č.Budějovice - Snack Dobřany 1:2ss (MČR SŽ, 9.30h., neděle 17.3.)
Blatná Datels - Snack Dobřany 4:2 (MČR SŽ, 13.30h., neděle 17.3.)
Snack Dobřany - Hbc Litice 2:1 (MČR SŽ, 17.30h., čtvrtek 21.3.)
Snack Dobřany - Tatran Třemošná 1:0 (MČR SŽ, 10.h., sobota 30.3.)
Hbc Škoda Plzeň - Snack Dobřany 5:0 (MČR SŽ, 17.h., neděle 7.4.)
Snack Dobřany - Pedag.Č.Budějovice 4:5 ss (MČR SŽ, 11.h., neděle 14.4.)
Hbc Litice - Snack Dobřany 3:1 (MČR SŽ, 17.30.h., čtvrtek 18.4.)
Snack Dobřany - Blatná Datels 5:1 (MČR SŽ, 15.30.h., neděle 28.4.)
Tatran Třemošná - Snack Dobřany 3:5 (MČR SŽ, 10h., sobota 4.5.)
Snack Dobřany - Hbc Škoda Plzeň 0:3 (MČR SŽ, 10h., sobota 11.5.)
Zkl. část: Celkové 4.místo nám zajistilo postup do republikové soutěže !!!!
Pátek 28.9.2012 9:30 HBC CSKA Karlovy Vary - TJ Snack Dobřany 1:7
Neděle 30.9.2012 13:00 TJ Snack Dobřany - 1. LHC Kralovice 11:0
Neděle 7.10.2012 10:00 HC Buldoci Stříbro - TJ Snack Dobřany 6:5náj.
Neděle 12.10.2012 16:30 TJ Tatran Třemošná - TJ Snack Dobřany 0:2
Čtvrtek 18.10.2012 17:00 HBC Plzeň - Litice - TJ Snack Dobřany 2:4
Sobota 27.10.2012 16:30 1. LHC Kralovice - TJ Snack Dobřany 0:5
Neděle 11.11.2012 15:00 TJ Snack Dobřany - HBC CSKA Karlovy Vary 4:5náj.
Neděle 18.11.2012 14:30 HBC Škoda Plzeň - TJ Snack Dobřany 6:0
Pátek 23.11.2012 17:00 TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 7:3
Neděle 2.12.2012 10:00 TJ Snack Dobřany - TJ Tatran Třemošná 2:4
Neděle 3.3.2013 10:00 TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň – Litice 0:5
Neděle 10.3.2013 14:30 TJ Snack Dobřany - HBC Škoda Plzeň 3:4