Týmy 2.ligy Západ:

 

sezóna 2018/19:

TJ Snack Dobřany B

Taurus Plzeň

Horní Bříza

Tatran Třemošná

Hbc Plzeň B

Hbc Plzeň - Litice

Hbc Plzeň - Litice B

Rolling Balwans Plzeň

Firebball 99 Plzeň

SHC Viktoria Plzeň

Černíkovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Extraliga MD 2014-15                                    TJ Snack Dobřany

Jarní finálová část

Hbc Plzeň - TJ Snack Dobřany 3-2                                                (21.3.sobota, extraliga MD, 10h., hř. hala-Plzeň)                                                                                      Derby v extralize mládeže bývají vždy hodně vypjatá, zejména pak v našem regionu.  I tentokrát to bylo hodně vyrovnané, co se týče sportovní stránky. Vliv na to má určitě i kvalita obou kádrů.   O koncepční práci asi netřeba mluvit, tu má každý oddíl nastavenou podle svého. Pozitivem pro náš klub je, že ti nejlepší mladí kluci z okolních týmů, tj. především z Litic, Třemošné či Stříbra, již nepřestupují  pouze do Plzně (na halu), tak jako tomu bylo v minulosti pravidelně zvykem, ale doplňují i náš kádr, a i proto se zvedá kvalita našeho týmu. Tenhle fakt nás těší, neboť jej vnímáme jako ocenění práce všech lidí v našem klubu.  Mamutí Plzni se tak můžeme v sotva šestitisícovém  hrdém městečku Dobřany v mládežnických kategoriích postavit téměř rovnoceně.  Zpět k zápasu, dnes jsme byli lepším týmem po většinu herního času. Dvakrát jsme i vedli, pak jsme se však vlastními chybami o výhru připravili. (Zápas si určitě v týdnu vyhodnotíme). Nemalý vliv na vývoji měla i nakloněná rovina k domácím v podání mužů v pruhovaném dresu. Škoda, soudní možná uznají.....  Pozitivem je určitě fakt, že střeleckou mizerii jsme konečně prolomili, když dvakrát nedal šanci  Hrubému v brance domácích náš Petr Kodýtek. Jsme však stále bez bodu a čeká nás domácí dvojkolo. Věříme, že i tuhle stránku změníme. (Šle)

 

HbK Kyjov TJ Snack Dobřany                          1:0                                           (14.3.sobota, extraliga MD, 11h., hř. Kyjov)                                                                          Smolná prohra na nerovném terénu v dalekém Kyjově. Utkání by asi slušela remíza, ale sport je někdy krutý. Štěstí se přiklonilo k domácímu týmu, kteří byli přece jen o fous aktivnější.(Šle)   

7.3. sobota, extraliga MD, 14.30h., Snack aréna                                                                                        TJ Snack Dobřany - Tygři Ml.Boleslav 0:2                                                                     Do Dobřan dorazil velmi dobrý tým, který moc dobře věděl co má hrát a v zápase byl oproti našim snaživým klukům i lepším týmem. Skoro by se ani nedalo věřit, že mohl minulý víkend v Plzni prohrát  0-5....   Naše hra byla příliš křečovitá a upracovaná. Tým si pomalu sedá a po chřipkových epidemiích zapracujeme v kádru úplně na jiných oblastech či herních činnostech.  Snahu a bojovnost Šnekům nelze vyčíst, neboť kluci dřeli až do poslední vteřinky, za což určitě zaslouží pochvalu úplně všichni. (Šle)

 

Alpiq Kladno - TJ Snack Dobřany   0:1 ss                                                        (30.11. neděle, 12h.odjezd busem v 9.15h., Extraliga-kvalifikace MD)                               Branka: Matoušek (rozh,nájezd)                                                                                           Na Kladno jsme odjížděli s dobrou náladou, neboť minulý víkend jsme se kvalifikovali díky výhře v Berouně do závěrečné fáze jarní části Extraligy. Tento úspěch si v klubu hodně považujeme, po odehrané první polovině soutěže jsme totiž vypadali všelijak.... Tým si pomalu začal sedat a zvykat na vyšší úroveň         v porovnání s žákovskou kategorií a nakonec si kluci sen splnili.  To je jasný signál do další práce pro nás - pro všechny. Zpět ke kladenskému utkání. Takřka navlas stejně jako náš starší dorost i na tento duel jsme díky zraněním, chřipkám, apod. odjeli v oslabené sestavě, o to více si výhry vážíme. Nechtěli jsme to brát úplně ve stylu, je hotovo, hlavně to nějak odehrát....                                                      To ne, to se v našem šnečím táboře jaksi nenosí.....! S patřičným respektem k soupeři, neboť Kladno považujeme za baštu hokejbalu a s chutí dát do zápasu úplně vše, jsme v tomhle duchu  i nastoupili.      Kluci to skutečně odmakali do poslední vteřinky a v nájezdech vydolovali druhý bodík navíc.             Domácí si totiž  neporadili s naší oporou Markem Hájkem ani jednou ze tří pokusů, přičemž my jsme byli úspěšní dvakrát. Nejprve si benjamínek našeho týmu Jan Matoušek  počínal jako starý mazák a nedal kladenskému brankáři šanci a téměř stejně se zachoval i Miroslav Vísner a stvrdil tak naše vydřené vítězství. Tým kapitána Karla Páva postupuje po zásluze. Špička nám tudíž neuteče!, kluci se tak popasují s těmi nejlepšími, na jaro se poctivě připravíme. Dnes je na místě pochválit celý tým, který na Kladně bojoval pověstným srdíčkem! (Šle)                                                                                     Sestava: Hájek - Páv, Sloup, Hůrka, Čech - Vísner Belfín, Šlehofer O., Sýkora, Štětka, Matoušek

 

Kelti Beroun - TJ Snack Dobřany  1:5
(23.11. neděle, 15h., odjezd bus - sraz ve 12.15h., Extraliga MD - kvalifikace)                       Branky a asistence Šneků: Ulrich(Málek), Páv(Matoušek a Sloup), Šlehofer O.(Vísner), Sloup(Vísner), Štětka(Hůrka)                                                                                               Mladší dorost hrál v tomto utkání o postup do jarní části, která ponese oficiální název Extraliga.          Kluci tento zápas zvládli a vyjma druhé třetiny, která se nám nepovedla, jsme utkání ovládli a připisujeme si vítězství, které nám zaručuje postup mezi jarní elitu. Stínem tohoto zápasu  bylo zranění v oblasti hlavy a následný převoz zraněného Petra Ulricha do motolské nemocnice po nárazu na mantinel. Petr je již           v pořádku a to je pro nás úplně ta nejlepší zpráva, bez ohledu na toto utkání !!!                               Poslední kolo absolvujeme na Kladně a i tento zápas pojedeme odehrát tak, jak jsme v našem šnečím táboře zvyklí. (Šle)                                                                                                            Hlavní trenér Jan Matoušek: Nechtěli jsme nic podcenit, už jen předchozí porážka Č.Budějovic na tomto hřišti byla pro nás dostatečným varováním. Kluci dodržovali to, co dostali za úkol a vyjma druhé třetiny, kdy nás všechny zasáhlo zranění ,,Péti Ulricha", si výhrou splnili cíl, který se nám v jednu chvíli hodně vzdaloval i díky znevýhodnění v počtu sedmi týmů v této skupině...

 

TJ Snack Dobřany -  Hbc Plzeň      1:0                                                                  (16.11. neděle, 11h.Extraliga MD - kvalifikace)                                                           Branka a asistence Šneků: Rubner (Šlehofer O. a Sloup)                                                   Nedělní dopoledne na nás čekalo další derby, tentokrát k nám do našeho ,,stánku" zavítala Plzeň v kategorii mladšího dorostu. Naši Šneci odvedli obrovské penzum práce a svého soka udolali fotbalovým výsledkem 1:0, když se v přesilovce po serii nahrávek střelecky  prosadil Marek Rubner. Šneci dřeli a plnili jasně nastavené úkoly, svého soupeře dostali i několikrát do úzkých, ovšem bez gólového efektu. Výborně chytající mladíček Marek Hájek opět Dobřany podržel a všechny plzeňské kontry s přehledem  pochytal.   Po čistém kontu s Č.Budějovicemi si připisuje ten samý kousek i s  favoritem soutěže z Plzně. Dnes si však zaslouží pochvalu úplně celý tým, neboť díky své vůli a obětavosti je stále o co hrát, především pak o zajímavější jarní část...(Šle).                                                                                                Hlavní trenér Matoušek: Bylo to vydřené, kluci poslechli a plnili stanovené pokyny, za což byli odměněni výhrou nad dosud vedoucí Plzní. Alespoň také náš tým uvěřil tomu, že se dá  hrát a vyhrát samozřejmě také - úplně s každým.

 

TJ Snack Dobřany -  Horní Bříza  6:0                                                                 (14.11. pátek, 17.15h.Extraliga MD - kvalifikace)                                                                Branky Šneků: Sloup 2, Málek, Hůrka, Ulrich a Kaňák                                                      Velmi dobrý výkon podali dnes mladší dorostenečtí Šneci, když svého soupeře téměř k ničemu nepustili a od začátku až do konce byli aktivnějším týmem. Hosté hrozili ojedilými výpady, které       s přehledem pochytal spolehlivý Marek Hájek v dobřanské kleci. Pochvalu však dnes za předvedený výkon zaslouží celý tým. Skvělý zápas odehrál Pavel Sloup. Precizně plnil svěřené úkoly, navíc přidal i třešinku na dortu v podobě dvou ,,banánů". (Šle)

 

TJ Snack Dobřany -  SK Pedagog  České Budějovice   1:0ss                        (8.11. sobota, 13h.Extraliga MD - kvalifikace)                                                               Branka: Málek                                                                                                                Mladší dorost odehrál ten druhý-neméně důležitý, ale rovněž pěkně napínavý předzápas mužům. Do Snack arény totiž zavítal lídr soutěže - České Budějovice. Naši kluci byli po celé utkání lepším týmem, minimálně aktivnějším. Hosty držel ve hře výborný gólman Čapek.  Na straně domácích byla v brance také zeď , navíc oprášená starty mezi muži a staršími dorostenci. A tak jakýkoli hostující útočný výpad Marek Hájek pochytal. Naši střelci si vypracovali šancí daleko víc, ale brankový účet jsme zkrátka neotevřeli. Zejména Štěpán Štětka v dobrých střeleckých parketách selhal. I v nájezdech oba gólmani převyšovali střelce, z velkého počtu ,,nájezdníků"  se prosadili hosté z jihu Čech jednou, za domácí tým byl dvakrát úspěšný Ondřej Málek, tudíž si 2body  připisují Šneci a vzhledem k vývoji i  zaslouženě. (Šle)                                                                                          Hlavní trenér Jan Matoušek: Kluci to dnes opravdu odmakali. Věřili jsme si a chtěli jsme vyhrát. Jenže ani soupeř v pozici lídra k nám určitě nepřijel  prohrát. Škoda, že jsme šance neproměňovali, neboť jsme v poli byli lepším týmem. I druhý bodík má svoji hodnotu a Šneci si ho zasloužili. Za dnešní výkon si náš tým zaslouží pochvalu - bez rozdílu.

Hbc Prachatice - TJ Snack Dobřany 1:9                                                          (2.11. neděle, 10h., kvalif. Extraligy MD)                                                            Branky: Vísner 2, Belfín, Šlehofer O., Málek, Čech, Matoušek, Páv a Sloup                  Zápas na Šumavě Šneci zvládli a vysokým vítězstvím si připisují 3body do tabulky. Střelecky se prosadili i kluci, kteří  neskórují často a to je pro pohodu v týmu také důležité.                          Tahle soutěž se ale bude lámat v jiných zápasech a náš tým se na ně musí náležitě nachystat. Hned v příštím utkání nás čeká v domácí Snack aréně lídr soutěže, tým Pedagog České Budějovice a to je pro nás těžký úkol. Věříme však, že nebude neřešitelný. Trénujeme  pravidelně a někteří dokonce i čtyřikrát v týdnu, takže uvidíme, co bude dál...                                                                       Hlavní trenér Jan Matoušek: V této kategorii jsme zatím spokojeni. Bez ohledu na výsledky si můžeme pochvalovat celkový přístup většiny kádru. Nyní nás čekají velmi těžké zápasy a my se budeme snažit v nich uspět.

 

TJ Snack Dobřany - Alpiq Kladno   2:3 ss                                                         (12.10. neděle, 11h., hř.Snack aréna, Extraliga MD, kvalifikace)                                             Branky: Veselý a Belfín                                                                                                          Mladší dorost prohrál po nájezdech s Kladnem. Pohledné, tvrdé a fyzicky náročné utkání bylo k vidění o nedělním dopoledni v naší Snack aréně. Hosté z Kladna se ujali vedení při naší početní výhodě, navíc přidali ještě jednu branku a opět v té samé situaci. Naši kluci byli zbytečně nervózní a soupeři tyto branky doslova darovali. Velká škoda, že Šneci nenastoupili kompletní, ale na to se vymlouvat nedá. Stínem utkání bylo zranění našich dvou hráčů po srážce s faulujícím hráčem Kladna. Zápas jsme tak dohrávali v 9 lidech a díky neutuchající snaze něco s výsledkem udělat, byl náš tým odměněn. Dva góly jsme do branky doslova dotlačili a vynutili si tak nájezdy. V této divednosti druhý bod uzmulo Kladno. Šneci za srdnatý výkon zasluhuijí obrovskou pochvalu, ačkoliv se prohrálo!!!

 

TJ Snack Dobřany - SK Kelti 2008   8:0                                          (5.10. neděle, 12h., hř.Snack aréna, Extraliga MD, kvalifikace)                           Branky: Belfín 3, Šlehofer O. 2, Vísner 2, Hůrka                                                  Od začátku zápasu se Šneci do svého soupeře zakousli a hned z úvodního náporu se ujali vedení. Do konce první části jsme ještě přidali druhý gól. Soupeř z Berouna však zbraně nesložil a zkoušel z brejků udeřit. V brance jsme však opět měli výborného Marka Hájka, který ani tentokrát neinkasoval a po sobotním výborném výkonu přidal další nulu i mezi mladšími dorostenci. Tým, za neutuchající aktivitu a snahu stále hrát i za rozhodnutého stavu, zaslouží pochvalu.   (Šle)

 

Hbc Plzeň - TJ Snack Dobřany 4:0
(28.9.neděle, 11h., hř.hala-Plzeň, Extraliga MD - kvalifikace)                                                           Domácí tým byl všude o krok napřed a celý zápas byl lepším týmem. My jsme nedokázali potvrdit sobotní utkání v Třemošné, které nás stálo hodně sil. Možná i to byl faktor, který nahrával Plzni, ta v sobotu nehrála. Od většího navýšení skóre nás zachránil opět výborný Marek Hájek v brance. V poli snesli přísnější měřítko výborně a nebojácně hrající ,,brankář v útoku" Petr Ulrich a v obraně Miroslav Vísner. Škoda, že jsme téměř neohrozili branku domácích, neboť lepší soupeř nás takřka k ničemu nepustil. V týdnu potrénujeme a připravíme se na další duely.
(Šle)

Hor.Bříza - TJ Snack Dobřany    1:4
(27.9. sobota, 9.30h., hř.Třemošná, Extraliga MD - kvalifikace)                                                     Třemošná nás zaskočila velmi dobrým výkonem. My jsme se ze začátku utkání hledali a probrali až po vedoucím gólu domácích, který nás naštěstí nastartoval. Třemošnou, resp. H.Břízu dlouho držel ve hře výtečný brankář Popp, ovšem i my máme v brance kvalitu v podobě Marka Hájka. Čili souboj brankářů rozhodli střelci a my jsme byli úspěšní hned čtyřikrát..... Byla to výhra z kategorie vydřených. Celý tým za výkon od druhé části zaslouží pochvalu. Vynikli Marek Hájek a především útočné duo Michal Belfín a Štěpán Štětka. Skvěle do hry zapadla obranná dvojice Tomáš Mužík a Petr Erhart.
(Šle)
Branky: Belfín 2, Vísner a Šlehofer O.

neděle   21.09. 11h.          SK Pedg Č.B.     -    TJ SNACK Dobřany  2:1     (kv.Extraligy MD)       Branky: Hůrka                                                                                                                          V Českých Budějovicích čekal mladší dorostence TJ Snack Dobřany těžký zápas. Hrála se vyrovnaná bitva, ve které rozhodla třetí část, v níž zejména v první polovině meli domácí místy až drtivý tlak, přičemž z něj vytěžili i dvě klíčové trefy. Šneci v závěru zápas brankou Hůrky zdramatizovali, ale na víc to bohužel nestačilo.

 

TJ Snack Dobřany  - Hbc Prachatice  10-0  (ne 14.9. 11h., Extraliga MD) Branky: Málek 3, Šlehofer O. 3, Vísner, Páv, Matoušek a Sýkora                                                Asistence: Vísner 4, Matoušek 2, Erhart 2,Sýkora 2, Málek 2 a Šlehofer O.                                           O nedělním  deštivém dopoledni zahájili sezónu i naši mladší dorostenci a po bezbrankové remíze v úvodní třetině, si od druhé části v Snack aréně otevřeli Šneci střelnici. Celková vysoká výhra by nás měla povzbudit do dalších bojů. Netřeba mít ,,nosánky" nahoře, toho se budeme určitě držet a nadále poctivě pracovat.(Šle)                                                                                                                     Trenér Jan Matoušek: Hrál se klasický zápas na úvod sezóny, když někteří kluci byli na začátku zbytečně nervózní. Od druhé části jsme hru zpřesnili a prvně prostřelili i do té doby výborného gólmana hostí, od té chvíle to z našich kluků spadlo a začali jsme hrát hokejbal dle našich not. Zkoušeli jsme i různé herní varianty. Pořád je to však první zápas. Pochválit musím celý tým, protože kluci uposlechli naše pokyny a hrálo se až do konce.                                                                                                            Sestava Šneků: Hájek - Vísner, Erhart, Páv, Belfín, Ulrich - Málek, Sýkora, Šlehofer O., Hůrka, Mužík T., Matoušek a Čech

Na snímku v bílých dresech mladší dorostenci po výhře 14.9. s Prachaticemi.                         Zleva stojí: O.Málek, M.Vísner, P.Erhart, O.Šlehofer, M.Belfín, D.Čech a hl.vedoucí M.Vísner                 dole zleva: trenér J.Matoušek, K.Páv, F..Sýkora, T.Mužík, V.Šlehofer, P.Ulrich, D.Hůrka                       sedící: M.Hájek

 

 

 

26.5. Šneci končí letos na páté příčce v ČR             V celkové konkurenci 33 týmů z ČR zakončují naši starší žáci sezónu na konečné páté  příčce. Finálová část, kterou uspořádaly České Budějovice, se odehrála            v turnajovém jednorázovém režimu, který byl rozložen do tří zápasových dnů.          Do metropole jižních Čech se sjelo nejlepších deset týmů z regionálních základních skupin. Naši Šneci se představili ve skupině  B, kde hned v pátečním  úvodním zápase prohráli s týmem Aut. Pardubice díky rozdílové brance, kterou nám soupeř vsítil minutu a dvacet sekund před koncem utkání. V druhém utkání Šneci poráží HBC Vsetín 3:1 a vrací se do hry o medaile. V sobotu šanci ještě přiživují, když ve vypjatém ranním utkání vítězíme nad Elbou Ústí nad Labem 3:2. V posledním zápase však nestačíme na domácího suveréna z Českých Budějovic a prohráváme drtivým rozdílem 0-6. Zbývá na nás tedy pro někoho asi nepříliš atraktivní duel o 5.místo. Jenže takhle to v našem táboře nevidíme, vždy je o co hrát. Prestiž klubu, zkušenosti, hrdost, prostě zápas, a tak jdeme naposledy do boje a kluci poráží Písek vysoko 5:1. Škoda smolného  utkání s Pardubicemi, mohlo to být možná ještě lepší, ovšem kdo viděl sílu všech soupeřů, pak asi uzná....  Pro někoho možná málo, ale kluci vydřeli pátou příčku a nechali za sebou slavnější jména týmů, a co hlavně, viděli a měli možnost se popasovat s nejlepšími týmy v ČR. Čili, další vzácná zkušenost. Hokejbalové dostaveníčko v Českých Budějovicích nám všem tedy minimálně otevřelo oči a ukázalo, kde nás tlačí bota a na čem můžeme v budoucnu pracovat.  Každopádně  poděkování náleží všem Šnekům za předvedené výkony, klukům z dorostu za podporu a pomoc během turnaje, dále pak rodičům, sponzorům a městu Dobřany za podporu po celou sezónu včetně této akce.                                     Vám všem děkujeme ! (Šle)

Na dolním snímku ti, kteří vzorně reprezentovali šnečí barvy na Mis.ČR v Č.Budějovicích:                      Horní řada zleva: J.Brtník, T.Mužík, M.Princl a A.Štolba                                                           3.řada zleva: Miroslav Vísner-vedoucí týmu, D.Čech, P.Erhart, J.Matoušek - trenér, D.Hůrka, F.Sýkora, P.Ulrich a O.Šlehofer                                                                                                                                     2.řada zleva:M.Belfín, T.Truchlý, N.Kaňák, M.Fořt, R.Vild, J.Matoušek, V.Šlehofer st. a R.Mužík           1.řada zleva: L.Kaňák, Č.Sedláček, V. Šlehofer ml., O.Ulm a v. Průcha

 

 

22.5.Příprava na žákovskou ,,Republiku v Budějkách" vrcholí

Šneci ladí poslední detaily čtvrtečním lehkým tréninkem (od 10h.) v domácí Snack aréně , poté následuje společný oběd v Dobřanech, naložení hokejbalové bagáže do speciálně vypraveného vozidla (Michal Pokorný) a přesun na vlakové nádraží.... V Českých Budějovicích si dnes naši kluci
v předzápasové tr.jednotce osáhnou zdejší povrch a zítra se již půjde do finálových bojů. Za umožnění tréninkové jednotky chceme touto cestou poděkovat kamarádům, hráčům , vicemistrům světa z kategorie Masters - veteránů, Jirkovi Švejdovi a Milanu Hoffmanovi. O tom, co nás zítra čeká, víme. Několik ,,Republik" jsme již zažili. Úspěšných i poučných... Shrneme-li celý turnaj, který máme před sebou, pak nám vyjde jednoznačně jedno slovo a to je kvalita. Realizační tým tudíž pojede rovněž na plné obrátky a to ve složení: Trenéři Jan Matoušek, Václav Šlehofer a nově Ondřej Ulm, kustod Michal Pokorný a vedoucí Miroslav Vísner. Jedno je jisté, těžký turnaj odkryje slabiny, ukáže sílu a určí směr další práce v klubu. My se nechceme upínat pouze na jednu šikovnou kategorii viz ml. či st.dorost, jedeme to a velmi dobře již
od přípravky (trenér Petr Úbl), nyní jsou na řadě starší žáci.....! Takže kluci do boje !!!
(Šle)

Rozpis zápasů našich Šneků:
Pá 23.5. 11:00 HBC Aut.. Pardubice - TJ Snack Dobřany
Pá 23.5. 15.30 TJ Snack Dobřany - HBC Vsetín
So 24.5 10:30 Elba Ústí n. L. -TJ Snack Dobřany
So 24.5. 15:00 TJ Snack Dobřany - SK Pedagog Č. Buděj.

Sezóna 2013 -14, MISTROVSTVÍ ČR - ZÁPAD

 

Mis.ČR sk.Západ, starší žáci, so 17.5. Stříbro, vložené dvojkolo

TJ Snack Dobřany - Hbc Plzeň 1:2            (11.30h., hř.Stříbro)

TJ Snack Dobřany - Tatran Třemošná 6:1     (16h., hř.Stříbro)   Oslabeni především o Nicholase Kaňáka zakončili naši kluci učinkování ve skupině Západ na druhém místě a získávají tak stříbrné medaile. V prvním utkání šla do vedení Plzeň, Šneci dokázali do třetiny srovnat. Ve druhé části jsme však na gólový úder soupeře neodpověděli a branka se nakonec ukázala jako vítězná. Opět prohra, opět o chlup. Škoda prospaného začátku, tam jsme byli ihned potrestáni. Kluci však makali až do konce a za to zaslouží pochvalu. Ve druhém dějství jsme byli lepším týmem nežli Třemošná a to takřka ve všech herních činnostech a po zásluze vítězíme vysokým rozdílem. Tatran v okleštěné sestavě hrozil pouze rychlými brejky, přičemž jeden i proměnil. Šneci sváděli na dálku boj o poslední postupové místo s druhým týmem ve skupině MORAVA-SEVER. Díky zisku 48bodů ku 39, které získala Opava, postupují starší žáci do finálové části Mis.ČR, kterou pořádají České Budějovice. Tento turnaj, kde se střetne Top 10 týmů z celé ČR, dává záruku dalšího sportovního posunu mladých Šneků.... Vzhledem k tomu, že na Západě jsme skončili druzí a suverénní Plzeň jsme dokázali letos porazit pouze jednou a to navíc se štěstím, PAK NETŘEBA BÝTI NA HRUŠCE. Čili jako favorit do metropole jižních Čech rozhodně nepojedem. Minimálně načerpaní dalších zkušenosti (nejen pro hráče) z výsluní žákovského hokejbalu však našemu klubu jen a jen prospěje.... (Šle)

 

Hbc Litice - TJ Snack Dobřany 2:8                                    Tak trochu ve stínu svých starších kamarádů a spoluhráčů ,,z jednoho dresu" - tedy našich úspěšných dorostenců, zůstali o víkendu naši starší žáci, kteří pro dobřanské barvy vybojovali další velký sportovní mládežnický úspěch!  Díky sobotní vysoké výhře nad Liticemi ve Štruncových sadech se totiž probojovali na mistrovství ČR do Č.Budějovic a to ještě zbývají odehrát dvě kola do konce zkl.části, v našem případě skupiny Západ, ve které obsadíme konečnou druhou příčku. V sobotu 17.5. tedy dohrajeme dvě utkání ve Stříbře proti Plzni a Třemošné a následující prodloužený víkend (23.-25.5.) nás čeká republika v ,,Budějkách". Ve skupině budeme mít Vítěze skupiny Východ (Pardubice - Svítkov), dále vítěze Moravy-sever Vsetín, domácí Pedagog Č.B. coby druhý tým sk.Jih a druhý tým sk.Střed-Sever  Ústí nad Labem.  Druhá skupina buda obsazena Týmy: HC Písek, Plzeň, Kladno, Autos. Pardubice a Hostivař.  Čili naše kluky- Šneky opět čeká republiková hokejbalová smetánka a to je přece další nesporný úspěch pro naše malé ale hrdé extraligové město a velká vzpruha do další mnohdy nevděčné práce.(Šle)

 Na snímku úspěšný tým starších žáků TJ Snack Dobřany po výhře nad Liticemi:
Nahoře zleva: D.Hůrka, R.Mužík, T.Truchlý a T.Mužík                                                                    Pod nimi zleva: V.Šlehofer, R.Vild, J.Brtník, D.Čech, M.Belfín, J.Matoušek a O.Šlehofer
Dole zleva:Č.Sedláček, F.Sýkora, P.Erhart, N.Kaňák, M.Fořt a P.Ulrich

 

Mis.ČR sk. Západ, starší žáci 6.5. úterý 2014 17.30h.

TJ Snack Dobřany - Buldoci Stříbro 6:1                                                           Šneci vítězí, když o osudu utkání rozhodla zejména druhá třetina, do té doby se hrál vyrovnaný zápas.(Šle)

 

4.5. ne 16.30h. Mis. ČR starší žáci, sk. Západ, Snack aréna                                               TJ Snack Dobřany - Hbc Plzeň  3-5                                                                 Předně bych chtěl poděkovat plzeňskému trenérovi Liborovi Hrubému a paní Ottové za vstřícný postoj v otázce domluvení termínu odehrání tohoto utkání, což nás mile překvapilo, soutěž přece není o jen o Dobřanech.... Že ,,hrajeme" týmově, dokazuje fakt, že drtivá většina našeho klubu, fanoušků či šnečích realizačích týmů, byla podpořit starší Šneky alias naše dorostence v play off        v Plzni na hale.  K zápasu: Naši Šneci šli do dvoubrankového vedení, přesto odjíždí s vítěznou náladou soupeř. My jsme selhali bohužel za stavu 3-2 v náš prospěch, když jsme dopřáli soupeři několik dorážek a poté hosté výsledek dokonce otočili. Branka hostí do odkryté klece již nic neřešila. (Šle)

 

16.4. středa, Mistrovství ČR, sk. Západ, starší žáci, 17.30h., hř.Snack aréna                        TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň  0:2                                                                                    Hrálo se pěkné žákovské utkání z obou stran. Na podzim jsme na hale měli štěstí my, dnes ho měli hosté. Domácí nebyli horším týmem, přesto výhra putuje do Plzně. Úvodní branka padla v 9. minutě třetí třetiny. Ve snaze o vyrovnání jsme zhruba 15 sekund před koncem při hře vabank, resp. bez brankáře inkasovali podruhé. Přesto se jede dál. (Šle)

 

                                  

13.4. neděle , Mistrovství ČR, sk. Západ, starší žáci,  12.30h., hř.Dobřany                          TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň Litice 17-0

V neděli jsme v naší Snack aréně uspořádali vložené kolo Mis. ČR sk.Západ starších žáků, v němž se představily týmy: Hbc Plzeň Litice, Tatran Třemošná, Hbc Plzeň a samozřejmě naši Šneci, kteří rozstříleli tým HBC Plzeň Litice. Těžší zápas nás čeká tuto středu od 17.30h., kdy opět doma přivítáme druhý plzeňský tým.(Šle)

Tatran Třemošná  - TJ Snack Dobřany    0:9                                                           Nedělní dopoledne se povedlo starším žákům TJSnack Dobřany, neboť po předchozích nepříliš povedených zápasech odehráli naši Šneci konečně dobré utkání. Nebylo to sice 1A, ale byly tam pasáže, které se rozhodně musely líbit. Stále je však zapotřebí, mít se na pozoru, neboť soupeři také nespí... Tým zaslouží pochvalu, spolehlivý výkon podal opět reprezentační brankář v kategorii U-16 Petr Ulrich, dobře zahráli Petr Erhart a Jan Matoušek a příjemně překvapil Richard Vild, mančaft se nám začíná pomalu zvedat. (Šle)

HC Buldoci Stříbro - TJ Snack Dobřany   0:4         (PÁTEK 28.3., 17.15h., hř.Stříbro) Šneci vítězí po nepříliš pohledném zápase. V utkání byla vidna převaha dobřanských Šneků, nicméně žádné pokoukáníčko to rozhodně nebylo. Jediným pozitivem tak zůstává výhra a vychytaná nula naším reprezentačním gólmanem v kategorii U-16 Petrem Ulrichem. (Šle)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      15.3.sobota - Mis.ČR - st.žáci, sk.Západ                                                              TJ Snack Dobřany  - Hbc Litice    3:1                                                                                                     Zápas hodnotí trenér Jan Matoušek: Hra byla rozháraná, podepsalo se na nás i nepřející deštivé počasí. Utkání jsme rozhodli až v závěru a získali tak alespoň důležitou výhru. Sice jsme bojovali, ale vázla nám souhra, určitě máme na čem pracovat a to také uděláme.                                                 Asistent trenéra Bohuslav Havránek: Někteří kluci mne doslova naštvali, takže to si v týdnu dohrajeme. I když málokdy chválím jedince, tak nyní pochvalu za celkový přístup k zápasu zaslouží Ondra Šlehofer.

1.3.sobota - Mis.ČR sk.Západ, starší žáci:                                                            HBC Plzeň - TJ Snack Dobřany         6:2    (hala - Košutka)                                                          Hlavní faktorem byla naše okleštěná sestava. Domácí tým byl však jasně lepší a po zásluze vysoko vítězí. I přesto bych chtěl devítce odvážných v poli poděkovat, že to nezabalili a bojovali až do konce. Je zapotřebí přijmout i porážku, a kort od týmu, který byl lepší. Prohráli jsme , svět se nezboří,  musíme se oklepat a začít znovu od píky. Pochvalu zasluhuje Petr Ulrich v brance, neboť hlavně díky němu jsme neodjížděli s ještě větším debaklem. (Šle)

1.12. ne 12.00h. Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 9-1 (Mistr.ČR, sk. Západ, st. žáci) 

Poslední utkání letos si odbyli i starší žáci a opět vítězně.                                                   Po dvou třetinách byl stav sice pouhýh 3-1, ale v závěrečné části předvedli domácí Šneci kanonádu. Kluky také za dobrým výkonem hnali svými hlasivkami i naši dorostenci,  a tak by to mělo být. Starší žáci tak poděkovali svoji předvedenou hrou za celou půlsezónu již tradičně velmi dobré a početné divácké kulise , zejména pak ve třetí části. Pochvalu hlavně za 3.třetinu zaslouží celý tým, perfektně začapal Petr Ulrich, ostatně, jako po celou půlsezónu !   Je to opravdová jistota v šnečí brance pro každý zápas.

 

 

 

24.11. ne 9.30h.  Snack Dobřany - Tatran Třemošná  7-1 (Mistr.ČR, sk. Západ, st. žáci) 

Starší žáci letos jedou na vítězné vlně a přehráli tým Tatranu Třemošná i celkovým herním pojetím, tedy nejen výsledkem a to je pro nás důležité. Příjemné zjištění nacházíme v aplikaci tréninkových věcí, to je také plus. Ovšem, netřeba dělat závěry z jednoho utkání. Sezóna a nastolená práce či vytyčená klubová cesta rozhodně nekončí. Pochvalu zaslouží celý tým, který z naší branky skvěle dirigoval a navíc umocnil spolehlivým výkonem reprezentant ČR U-16 Petr Ulrich.      (Šle)

10.11. ne 10.30h.        Snack Dobřany   - Buldoci Stříbro   8-1              (Mistrov. ČR-sk.Západ, st. žáci)    Na nedělní propršené dopoledne se naši starší žáci coby lídr Mistrovství ČR skupiny- Západ představili po delší pauze ve Snack aréně, zavítal k nám nepříjemný soupeř ze Stříbra. Hosté vzdorovali pouze první část. Od druhé třetiny dominovali Šneci a svoji vedoucí pozici potvrdilili poctivým výkonem, když kvalitními herními prvky, nápady a kombinacemi nedali soupeři šanci.                                                           

2.11. so 11.00h.      Hbc Plzeň Litice  - Snack Dobřany 1-12 (Mis. ČR-sk.Západ, st.žáci, 6.kolo)

Víkendový maratón  odstartovali žáci ve Štr. sadech. Ačkoliv jsme vedli po dvou třetinách vysokým rozdílem, hra skřípala. Měli jsme spolu s trenérem Janem Matouškem odlišný názor na naší hru. Po domluvě k hráčům se kluci přece jen zvedli a přestali hrát sami na sebe, což bývá v tomto odvětví sportu častokrát začátek konce.Ve třetí části tak začali Šneci přesně plnit naordinované pokyny a  pomimineme-li vysoké skóre, pak by se dalo říct, že z předvedených herních situací   mohli mít konečně všichni radost. Veškeré domácí brejky a nebylo jich málo, pochytal opět spolehlivý Petr Ulrich v naší brance. Za třetí část si zaslouží celý tým pochvalu. Střelce v této kategorii uvádět nebudu, poněvadž by to mohlo nabourat nastavený systém v šnečí kabině.......  

Šnečí duely o víkendu aneb Volno má dorost......                               19.10. so 10.30h.      Třemošná         Snack Dobřany   0-4    ( 5.kolo, Mistrovství ČR - sk.Západ, st.žáci)     Dařilo se pouze starším žákům, kteří potvrdili velmi dobré letošní výsledky na půdě nepříjemného rivala       z Třemošné. Výsledek možná vypadá jednoznačně, ale hra byla vyrovnaná minimálně do poloviny utkání, pak jsme se dokázali brankově prosadit a to rozhodlo. Blýskl se autor tří branek Dan Hůrka, ovšem tým pracoval jednotně, ačkoliv to v souhře někdy nevyšlo, kluci pořád bojovali a to bylo klíčové. Navíc v brance jsme měli opět oporu v Petru Ulrichovi, který znovu ani jednou neinkasoval, potvrdil tak vynikající výkony a pro Šneky především jistotu a spoleh v naší brance!                                                             Mladší žáčci zabojovali a v odvetě již neinkasovali 18 branek jako v prvním vzájemném duelu. Krůček po krůčku....., o to se budeme v klubu snažit od tréninků počínaje, po zápasy konče!                              Muži na jihu zklamali. Dvě vysoké prohry nás poslali do tabulkového suterénu.  Ačkoliv jsme se drželi       v obou zápasech do víc než poloviny hrací doby, nestačilo to. Faktorů, vlivů a výmluv  na dvě porážky najdeš vždycky mraky. Ale my vystupovat jako ubrečení rozhodně nechceme. Dokážeme si to totiž vyhodnotit mezi sebou a to je důležité.  Rozhodně to není tak, že bychom si řekli - dvě prohry, jedeme dál, vždyť to hrají dorostenci, naopak!   Nepovedlo se, víme, s jakým kádrem nastupujeme a co hlavně - my s ním chceme nastupovat.  Víme, kde jsou chyby a samozřejmě se pokusíme na nich zapracovat. Nyní nás čekají domácí zápasy, jak pro dorost, tak pro muže. Nastartujeme tedy motory už v přípravném období na tato utkání a logicky se porveme o nápravu, atd., atd. ..... (Šle)

 

 

 

                                                                                                                          

5.10. so 14h. Buldoci Stříbro - Snack Dobřany 1-4   (4.kolo, Mistrovství ČR - sk.Západ, st.žáci)      Naši dosud neporažení starší žáci odehráli velmi těžký zápas na půdě nevyzpytatelného soupeře ze Stříbra. O tom, že nám v Dobřanech nejde pouze o muže či dorost se přesvědčili i naši žáci, neboť většina aktérů ranního zápasu dorostu nejen z řad funkcionářských, ale i hráčských či diváckých vyrazila do Stříbra podpořit lídra žákovské soutěže a vytvořila tak Šnekům téměř domácí prostředí.  Za to samozřejmě zasluhují všichni velký obdiv a dokazuje to jen celkové klubové myšlení a šnečí oddanost !!!                      K zápasu: Předzápasové prognózy se do puntíku potvrdily. V minulosti jsme zpravidla inkasovali hned v začátcích zápasů.  Nicméně tentokrát nás opět podržela v brance posila před letošní sezónou - Petr Ulrich, brankář širšího výběru reprezentace U-16 (díky výkonům a celkovému přístupu k našemu klubu - zcela zaslouženě). Svým výkonem držel Dobřany a hráčům  NEJEN  svou organizací hry dodával tolik potřebný klid. Šneci tuto podporu vycítili a domácího brankáře přes spoustu zahozených šancí přece jen překonali a hned čtyřikrát. Stříbro upravilo kosmeticky až v závěru, kdy už jsme byli nejspíš duchem v kabině..... Je to škoda právě vůči Petrovi Ulrichovi, poněvadž jsme zápas samozřejmě chtěli dohrát s nulou. Výborný výkon podal celý tým, navíc ještě vynikl Petr Erhart a celá obrana. Náš mančaft teď čeká víkendové zápasové volno, přesto naše příprava bude směřována k nejbližšímu soupeři z Třemošné.(Šle)                       Branky Šneků: Hůrka, Truchlý,  Šlehofer O.  a  Koželuh                                                                           


Šnečí duely o minulém víkendu aneb Dorost a žáci nastouppili v naší Snack aréně:   28.9. so 10.30h. Snack Dobřany - Hbc Plzeň Litice 15:3                   (st.žáci, 3.kolo, mistrovství ČR - Západ)

Předzápas extralize dorostu obstarali naši starší žáci, když na domácím hřišti přivítali tým z Litic. V minulém zápase jsme vydřeli výhru v oslabené sestavě v Plzni,  navíc s devíti hráči v poli, to ale tentokrát neplatilo. Nastoupili jsme téměř kompletní. Chyběl nám ale hlavní strůjce vítězství ,,na hale" kapitán Nicholas Kaňák. Utkání až na pár výkyvů ze strany hostí z Litic se hrálo v jasné převaze našich Šneků. Soupeř se přitáhl na rozdíl dvou branek (3-5) ze začátku druhé třetiny, když korigoval nepříznivý vývoj 1-5 z jeho pohledu. Potom rozjeli domácí kanonádu a hosty rostříleli dvouciferným výsledkem.  Šneci si s chutí zastříleli a nepřestali                                   v nastoleném tempo hokejbalu až do konce. Hrálo se ovšem v duchu fair play a se vší úctou k soupeři, ke které jsou všichni dobřanští Šneci a Šnečci vedeni.                                                                                                         (Šle)

21.9. so 11.00h.  Hbc Škoda Plzeň    -  Snack Dobřany 1:2   (st.žáci, 2.kolo, mistrovství ČR - Západ)Velmi dobrý a obětavý výkon předvedli Šnečci v Plzni na košutecké hale, když doslova vydřeli vítězství. Ve velmi oslabené sestavě jsme v Plzni zkusili zabojovat, tak jak to v Dobřanech umíme úplně všichni a povedlo se. Skvělou dvojici máme naštěstí v brance, když nepřítoného Petra Ulricha, který podal minulý týden perfektní a bezchybný výkon proti Třemošné a vychytal nám nulu, vystřídala další zeď - Čenda Sedláček. Parta okolo kapitána a klubového srdcaře a nejen pro mě - velkého sportovce Nikyho Kaňáka tentokrát nahradila nepřítomné opory a vyválčila, nasazením, vůlí a opět typickým dobřanským srdíčkem výhru. Sluší se dodat, že soupeř nás častokrát svíral v kleštích a v poli byl herně lepší. Vynikajícímu  týmovému výkonu všech Šnečků velili již zmiňovaní Čeněk Sedláček a Nicholas Kaňák, ale také Dan Hůrka a Jan Matoušek. Kluci za svůj přístup k utkání zasluhujete pochvalu úplně všichni, kteří jste v šnečích barvách na hale nastoupili, věřím, že nadále budeme pokračovat      v tom, co jsme si slíbili v kabině..., pořád jsme totiž na startu sezóny... (Šle) 

Sobota ve znamení bratří Sedláčků                                                                                                             Další rodinný klan v klubu rozšířili bratři Adam (starší dorostenec) a Čenda (starší žák) Sedláčkovi. Foto do klubového archivu bude v nejbližší době dodáno. Dnes v šnečích brankách čarovali, oba podali výborné výkony a oba své týmy drželi i v těch nejtěžších pasážích zápasů. Oba poctivě plní klubové povinnosti a oba po přestupu z Třemošné do našeho šnečího portálu skvěle zapadli. Kluci jen tak dál. (Šle)

13.9. pá 17.30h.    Snack -Třemošná                    6-0      (st.žáci, 1.kolo, mistrovství ČR - Západ)Celý  víkendový klubový a ještě ke všemu zápasový maratón odstartovali naši starší žáci pátečním podvečerním duelem, když přehráli rivala z Třemošné vysokým vítězstvím. Po úvodní vyrovnané třetině se domácí začali prosazovat pohybem, z čehož pramenily i gólové šance, které Šnečci proměňovali s bravurou a po zásluze si mpřipisují první výhru.                                                                                          Branky: Hůrka 2, Šlehofer O. 2, Matoušek a Fořt. 

8.6. sobota - Žáci ve Stříbře stříbrní                                                              Naši žáci se představili na prestižním turnaji ve Stříbře a konečná druhá příčka rozhodně není            k zahození.  Tuto akci jsme pojali jako odměnu za celou předchozí sezónu a zároveň jako kvalitní herní přípravnou fázi na tu příští. Turnaj okořenila účast i hokejových týmů. V prvním utkání jsme se ,,klasicky" rozkoukávali a těsná a vydřená výhra nad domácím Stříbrem 3:2 nás nakopla do dalších bojů. V druhém zápase jsme narazili na favorita turnaje  a sice Hbc Plzeň, která startovala na této akcï i se staršími hráči roč.narození 98 a porazila naše Šnečky v poměru 4:1.V třetím duelu jsme porazili hokejový tým z Tachova 6:1 a v závěrečném utkání jsme v souboji o druhé místo porazili hokejisty Meteoru Třemošná 3:0. Šnečí barvy reprezentovali hráči:                                                                        brankáři - Ulrich Petr a Sedláček Čeněk (host)                                                                                               obránci - Kańák Nicholas, Brtník Jakub, Belfín Michal a Vild Richard ml.                                                        útočníci - Fořt Martin, Mužík Radek, Šlehofer Ondřej, Hůrka Daniel, Mužík Tomáš a Truchlý Tomáš.          trenéři: Vild Richard  a Šlehofer Václav                                                                                                Závěrem:Turnaj se povedl po všech stránkách včetně krásného počasí, hrál se velmi dobrý hokejbal a kluci si tak vyzkoušeli - pěkně pospolu, spoustu herních variant , neboť všichni ročníkově do této kategorie spadají právě pro příští sezónu. (Šle)                                                                                                                               Tabulka turnaje: 1.Hbc Plzeň  2.TJ Snack Dobřany 3.HC Třemošná  4.HC Buldoci Stříbro  5.HCTachov   (Větší počet snímků od autorky Štěpánky Sedláčkové  najdeš na našich FB stránkách)                                                                                        

 

Nadstavba Mistrovství ČR:

Víkendové utkání Šneků:                                                                                                                  TJ Snack Dobřany - Hbc Škoda Plzeň 0:3 (so 11.5., 10h., nadstavba mistr. ČR, st.žáků - rozpis více.... )              Obhájci loňského titulu Mistrů ČR staršího žactva ,,Šneci" končí.  Samozřejmě je vše myšleno s nadsázkou, neboť letos nastupuje úplně nový šnečí tým - před sezónou a během sezóny zbrusu nově poskládaný a doplněný. Zkrátka - Šnečci dnes odehráli poslední kolo nadstavbové části mistrovství ČR proti rivalovi z Plzně  a jediná šance, která by nás posunula do finále mistrovství ČR hraném letos v dalekém Kyjově, byla jakákoli výhra v tomto derby.  Věděli jsme, že musíme přistoupit k zápasu na pomyslných stodvacet procent a že jediná cesta k úspěchu povede ještě přes vyjímečný či mimořádný výkon každého z nás včetně realizačního týmu, už i vzhledem k našemu věkovému složení, které je letos  bližší spíše kategorii mladšího žactva.  Naši kluci se vybičovali k výbornému výkonu, Plzeň dostali několikrát do úzkých, přesto to dnes na výhru nestačilo. Chybělo jediné, a sice vstřelit branku, kterou s bravurou uzamkl výborný brankář hostí David Hrubý.  Náš tým hrál na čele s Tondou Opltem odzadu sice také velmi dobře, ale pokud nevstřelíš branku, nemůžeš pomýšlet na výhru. Je třeba si přiznat, že Plzeň působila hokejbalověji a při sebemenší šanci moc dobře věděla, jak situace řešit, zkrátka věkové rozdíly potažmo i výškové se projevily. Dnes však byla ,,Škodovka"  pouze efektivnější a chybičky gólově potrestala, když se hattrickem blýskl hráč hostí Hanzlík, který ještě na podzim hájil dres Stříbra a v Plzni je na hostování.  Naši kluci si však za dnešní výkon zasluhují pochvalu a ocenění, neboť zápas opravdu ,,odjezdili po zadku"!   Vyřazení z dalších bojů je  pro celý téměř dvacetičlený kádr smutná zpráva, nicméně drtivá většina bude mít možnost složit v příští sezóně reparát v téže kategorii !   Navíc pro celý tento kádr sezóna nekončí, neboť zde v Dobřanech plánujeme v červnových termínech turnaj měst..., a tak se bude mít možnost tento výborný tým sejít znovu.....(Šle)                                                                                                                                                                            Sestava: Oplt, Vachl  - Kaňák(C), Vísner, Brtník, Mužík R., Štětka a Belfín - Smetana, Sloup, Fořt, Truchlý, Erhart, Šlehofer O., Hůrka, Mužík, Matoušek, Vild a Lór (chyběl Čech)                                                                                                                                       vedooucí týmu: Vísner Miroslav                                                                                                                                                                                          trenéři: Ing. Matoušek J., Šlehofer V.  (chyběl Vild R.)    

 

Tatran Třemošná - Snack Dobřany 3:5 (so 4.5., 10h., nadstavba mistr. ČR, st.žáků - rozpis více.... )     Začátek utkání nám vůbec nevyšel, trošičku jsme některé věci podcenili...., i proto se stalo to, co se stát mělo. Domácí na nás vlétli jako vosy a než jsme se stihli rozkoukat prohrávali jsme 0-2.  Do šnečí branky jsme dnes postavili Vojtu Vachla a i díky špatnému vstupu do utkání ,  jsme mu jeho roli vůbec neusnadnili.  Nicméně - po ráznější domluvě celému týmu se vše začalo pomalu a jistě startovat do správných not. Zlepšili jsme pohyb, zvýšili aktivitu a najednou začali mít starosti domácí. Od druhé třetiny jsme již udávali tempo pouze my, paradoxně jsme inkasovali potřetí po smolně tečované střele domácích. Hrozivé skóre 0-3 ve šnečí neprospěch by zamávalo s každým týmem, ne však s dobřanskými bojovníky! Ještě více nás tato obdržená branka nabudila k větší aktivitě a konečně jsme se a nutno dodat, že i spravedlivě, začali brankově prosazovat i my.  Akce střídala akci a ještě do konce této části jsme výsledek střeleckou smrští otočili (4-3). Ve třetí části jsme v tomto trendu pokračovali a soupeře 5. brankou dorazili. Šnečci si za výkon od 2.části první třetiny zaslouží pochvalu a z ,,prochrápaného" úvodu si určitě všichni vezmeme ponaučení. Kluci za obrat a přístup k zápasu od 5.minuty zasluhujete obrovskou         pochvalu.(Šle)                                                                                                                                                                                                                  S hodnocením přichází taktéž trenér Šneků  Richard Vild: V sobotu  jsme přijeli na horkou půdu                   do Třemošné odehrát další důležitý zápas nadst. MČR st. žáků záp./jih. A že byla horká, nám ukázala první třetina , kdy hráči z Třemošné byli u všeho podstatného o krok až dva dříve a nespali jako naši borci, výsledkem byl stav 2:0 po 1. třet. Druhá třetina začala ve stejném duchu a byla potrestána 3. gólem ze strany domácích. Až po inkasované 3. brance se borci se šnekem na prsou probrali a začali plnit pokyny trenérů a bylo jich plné hřiště . Důsledkem toho bylo otočení zápasu po 2. třet. na 3:4 z pohledu domácích.  Ve 3.třet. jsme už jenom kosmeticky navýšili skóre na 5:3 a po zbytek utkání kontrolovali hru a domácí nepustili do žádné vyložené akce.                                                                                                                                                                Sestava: Vachl (Oplt)  -  Kaňák N. (C), Vísner, Brtník, Mužík R., Belfín, Štětka  -  Smetana, Sloup, Fořt, Šlehofer O., Hůrka, Truchlý, Mužík T., Matoušek, Vild a Čech                                                                                                                                                      Branky Šnečků: Truchlý, Sloup, Kaňák, Mužík R. a Mužík T.                                                                                                                              A jak to viděli někteří aktéři?                                                                                                                                                                                         M. Fořt: Hráli jsme špatně na začátku, pak jsme se probrali a začali konečně dávat i góly.                                                              R.Mužík: Souhlasím, hráli jsme blbě do 5.minuty, potom jsme začali jezdit, víc jsme stříleli a zaslouženě i vyhráli.                                                                                                       

TJ Snack Dobřany - TJ Blatná Datels    5:1   (ne  28.4., 15.30h., nadstavba misrovství ČR, st.žáků) Šnečci předvedli odhodlaný a bojovný výkon, když svého velmi zdatného soupeře definitivně dorazili až v závěru zápasu. Do té doby byl k vidění dramatický zápas, kterému nechybělo téměř nic. Šance na finále mistrovství ČR v dalekém Kyjově tak nadále trvá. Celý tým přesně plnil stanovené pokyny a po obětavém výkonu zaslouženě Blatnou poráží.  Velmi dobře zachytal Antonín Oplt   a svoji první trefu zaznamenal po návratu do  svého mateřského klubu Ríša Vild. Hokejbalový víkend v malém, ale hrdém městě Dobřany se tak vydařil nejen výsledkově, nýbrž i předvedenou hrou obou mládežnických šnečích týmů. (Šle)                Branky domácích: Fořt, Sloup, Mužík T., Vild a Šlehofer O.

 
                                                                                                                                  
                                                  
Hbc Plzeň Litice - TJ Snack Dobřany  3:1     (čt 18.4., 17.30h., nadstavba misrovství ČR, st.žáků)    Šnečci bohužel v důležitém zápase proti HBC Plzeň - Litice na svého soupeře nestačili v poměru 1-3 a uvolnili třetí postupovou příčku právě tomuto týmu. Branku Dobřan vstřelil Patrik Smetana. Celý zápas měl jednu velkou kaňku v podobě brutálního napadení našeho hráče Michala Belfína, který je právě na cestě k lékařskému ošetření. Celý incident je o to horší, že domácí "dozor" nezasáhl, pasivně přihlížel a nakonec svého bijce ještě pochválil. (PCH)                                       

 

TJ Snack Dobřany - SK Ped.Č.Budějovice  4:5 ss  (ne 14.4., 11h., nadstavba misrovství ČR, st.žáků)

 Naši žáci uválčili bod s favoritem soutěže z Českých Budějovic. A mohlo být i lépe, jenže i tady jsme nedali šance, které nám mohly zajistit výhru v normální hrací době. V nájezdech nám favorit oplatil stejnou mincí to, co se nám povedlo v Č.BUDĚJOVICÍCH. (Šle)

 

 Hbc Škoda Plzeň   -  TJ Snack Dobřany 5:0       (ne 7.4., 17h., nadstavba misrovství ČR, st.žáků)

Naši žáci nastoupili plni elánu v plzeňské hale. Trošku nás srazila k zemi první smolná branka, ale po dvou třetinách byl stav pořád 0-1 v náš neprospěch. Do třetí části jsme šli s vědomím, že výsledek otočíme. To se nám také nepovedlo, neboť hned ve druhé minutě jsme inkasovali podruhé. Ani změny v sestavě tentokrát nezafungovaly, a tak z Plzně odjíždíme s nepořízenou. Domácí byli vyjma druhé třetiny lepším týmem, to je třeba si přiznat, nicméně za týden doma hostíme Č.Budějovice a soutěž pokračuje dál.(Šle)

žáci: Oplt (od 30.min.Vachl) - Kaňák N.(C), Vísner, Brtník a Truchlý - Matoušek, Vild, Čech, Šlehofer O., Hůrka, Mužík T., Fořt, Smetana a Sloup                                                                                                                   

 

TJ Snack Dobřany - Tatran Třemošná  1:0     (30.3., 12h. sobota, 4.kolo nadst. MISTR. ČR st.žáků)         Šnečci potvrdili svůj bojovný výkon ze čtvrtka a poráží i Třemošnou. Jediným střelcem utkání  je v Dobřanech      v minulosti velmi známé jméno, které zde opravdu "hodně" odehrálo a pro klub "něco" (v dobrém slova smyslu) odvedlo!  Zpět k zápasu. Obětavá hra v poli, herní nasazení a přesně plněné stanovené pokyny celého trenérského tria nakonec na soupeře zafungovaly. Ne vždy a všechno vyjde, ale dnes jsme měli v zádech i potřebné štěstíčko, kterému jsme se však snažili jít aktivní a nebojácnou hrou(s opět urostlejším soupeřem) naproti. Zkrátka, Šnečci za tento týden zaslouží velikou pochvalu. (Šle)                                                                                                                                                                                                     

Branka a asistence: Fořt (MužíkT. a Hůrka)                                                                                                                                                 Sestava: Vachl -  Kaňák (C), Mužík R., Vísner (A), Brtník a Belfín -                                                                                                                   Fořt, Mužík T., Hůrka, Matoušek, Vild, Šlehofer O., Smetana a Sloup(A)                                                                                                             Hráč zápasu - celý tým !

                                              

Šneci v akci aneb derby v Dobřanech                                                                            

TJ Snack Dobřany Hbc Litice 2:1             (28.3., 17.30h. čtvrtek, 3.kolo nadst. MISTR. ČR st.žáků)  Bojovníci !                                                                                                                                                           Naši kluci se o čtvrtečním večeru popasovali s týmem Litic. Utkání se hrálo v parádní sportovní atmosféře,    pod umělým osvětlením a před (jak už bývá v Dobřanech zvykem) na žákovské poměry skvělou diváckou kulisou. A tak nechybělo  nasazení, bojovnost, ale i pohledné hokejbalové akce a to na obou stranách. Derby nakonec skončilo těsným vítězstvím domácích Šnečků. Kluci si nechali poradit a s urostlejším soupeřem sehráli vyrovnanou partii. Přesvědčili tak všechny přítomné, že máme v Dobřanech další šikuly. Výhra byla  vydřená,     o čemž svědčí otočení zápasu z nepříznivých 0-1 na konečných 2-1 pro Dobřany.      (Šle)                             

Branky a asistence Šnečků: T.Mužík, Sloup(Kanák)                                                                                                                                               Hráč zápasu:  Daniel Hůrka                                                                                                                                                                                       Sestava: Oplt - Brtník, Vísner (A), Kaňák (C) a Belfín  - Mužík T., Sloup (A), Smetana, Šlehofer O., Hůrka, Matoušek, Vild a Fořt  

 

1. a 2.kolo nadstavby mistrovství ČR st.žáků

Pedagog Č.Bud. - TJ Snack Dobřany 1-2 ss  (17.3. neděle, 9.30h., sraz v 6.15h.,nadst. mistr. ČR, SŽ)     Šnečci vítězí v metropoli Jižních Čech 2:1 po nájezdech. Trenéři Honza Matoušek a Ríša Vild dokázali kluky ,,dotáhnout" k výhře s velkým favoritem. Převaha domácích byla markantní, přesto Šnečci bojovali a uhráli parádní výsledek. Po smolných domácích zápasech se k nám přiklonilo i štěstíčko, které ke sportu patří, my jsme ho však doposud znali pouze z druhé strany... (Šle)                                                                                       .    Sestava Šnečků: Oplt - Kaňák (C), Brtník, Vild, Šlehofer O., Belfín, Čech, Sloup, Smetana, Vísner, Hůrka a Lór  naše branky: Pavlík Sloup a Mirda Vísner (nájezd)

Blatná Datels            - TJ Snack Dobřany  4:2     (17.3. neděle, 13.30h., nadstavba mistrovství ČR, st.žáci) Šnečci druhý zápas podlehli Blatné, když nastoupili v oslabené sestavě bez Brtníka a Kaňáka, i tak podali obětavý výkon, za který zasluhují pochvalu.                                                                                                    branky a  asistence Šnečků:  Sloup, Smetana(Vísner)  

 

 

POSLEDNÍ  UTKÁNÍ  ZKL. ČÁSTI

TJ Snack Dobřany - Hbc Škoda Plzeň           3:4                                                                     (ne 10.3. ve 14.30h., MISTROVSTVÍ ČR -západ, žáci)                                                                      Branky Šneků: Smetana, Sloup a Mužík 

 Naši žáci smolně prohráli o gól s rivalem z Plzně a sluší se dodat, že se hrálo parádní žákovské  derby, které podpořily i hojně zaplněné ochozy obou fanouškovských táborů.  Šnečci sice jako jediní tento víkend prohráli, ale za svůj výkon zaslouží velikou pochvalu, neboť se svého soupeře tentokrát vůbec nezalekli a hostům z Plzně předvedli, jak se hraje hokejbal srdíčkem.

 

TJ Snack Dobřany  -     HBC Litice           0  : 5     (ne 3.3. 10h., MIST.ČR - sk. Západ, st.žáci)   V Dobřanech byli lepší hosté. Domácí se zalekli vysokých postav svých protivníků a nezvládli první třetinu. Od druhé třetiny jsme přidali, zahodili ostych a před bránou Litic jsme několikrát zatopili, bohužel však bez gólového efektu. Dnes bychom nedali gól ani kdyby se hrálo do půlnoci a soupeř by měl v kleci  místo brankáře pověšenou ,,gumovku."  I takový je sport.  Chyby si v klidu probereme, potrénujeme a za týden se hraje zas....
Sestava -  brankář: Oplt  obránci:  Brtník, Kaňák N. (C), Smetana  útok: Mužík, Fořt, Hůrka, Šlehofer O., Lór, Vild, Sloup a Matoušek.
 
                   Foto našich žáků po přátelském utkání v Novém Strašecí:                                                                  Zleva stojí: P. Smetana, L.Šebek, V.Průcha, as.trenéra V.Šlehofer, hl.trenér J.Matoušek a D.Čech           dole: D.Lór, D.Hůrka, J.Brada, O.Šlehofer, P.Sloup a ležící A.Oplt                                     

                                         Trénink speciál

            26.11. proběhla speciální tréninková jednotka zaměřená na techniku hole.

              Kluci  tak měli možnost se přesvědčit, že ne všechno se řeší silou.... (sle)

           Zúčastnili se hráči: Pavel Sloup, Štěpán Štětka, Daniel Hůrka, Ondřej Šlehofer a                                                               Šlehofer Václav ml.

                                         

2. 12. neděle 10h.  :                   TJ Snack Dobřany - Tatran Třemošná 2:4                                                                                                             (mistrovství ČR st.žáci, skupina – Západ )  

Zápas hodnotí brankář Tonda Oplt - jeden z klíčových hráčů šnečího týmu: Nastoupili jsme  skoro v kompletní sestavě, a přesto to na výhru nestačilo. Vytvořili jsme si hodně šancí, ale nedokázali je proměnit. Štve mě to i proto, že to byl poslední zápas podzimu. Aspoň máme na jaře co zlepšovat (smích).

Šnečci o nedělním dopoledni zakončili podzimní část. V podstatě se jednalo i o poslední duel v klubu. Ačkoliv to výsledkově nevyšlo, odehráli naši kluci velmi pohledný zápas. Snaha, bojovnost, nasazení či nebojácnost v osobních soubojích (s mnohdy o hlavu vyšším soupeřem) byla hlavní zbraní nejmladší šnečí družiny v tomto utkání. Selhala nám koncovka a ta ,,jaksi“ rozhoduje. Nicméně už teď víme moc dobře, že na ní budeme pracovat.  Body  za umělecký dojem se bohužel v tomto sportu nedávají, ačkoliv by si je dobřanští hokejbalisté zasloužili.  Za  herní projev si kluci vysloužili spravedlivý potlesk domácích příznivců a že jich tam dnes bylo. Přezimovat tak budou Šnečci na 3.místě mistrovství ČR, skupiny Západ. Vzhledem k tomu, že klíčový ročník narození (98) pro tuto sezónu máme obsazen minimálně, pak bychom se mohli do budoucna dívat s velkým optimismem, ale ........... ,,Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil“ ..... Poděkování za letošní půlsezónu tak patří celému kolektivu nejmladších Šnečků, Kombajnů  a mužů  (6 až 7statečných a někdy i méně), samozřejmě i rodičům našich mladíků a v neposlední řadě díky fanouškům, sponzorům a hlavně pak městu Dobřany, neboť hlavně bez vaší podpory by  žádný hokejbal nebyl. (šle)

Sestava z dnešního utkání

brankáři: Oplt, Čech   

obránci: Kaňák N.(C), Brtník, Smetana, Štětka  

 útočníci: Mužík R., Hůrka, Fořt, Matoušek, Šlehofer O., Truchlý, Sloup, Belfín,

                 Jírovec a Lór

branky a asistence: Sloup 2 (Kaňák 2)                                                

                        (Takhle se umíme radovat viz snímek dole, zleva " Hůrkyč, Štětec, Oťas a Vachlík")                

                  

                     TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 7:3                                                                     (mistrovství ČR skupina - Západ, st.žáci pátek 23.11. 17h. )

Ačkoliv vyzní skóre ve prospěch domácích jednoznačně, zápas to vůbec jednoduchý nebyl, v podstatě se hrálo až do samého závěru, kdy Šnečci  slepenými góly svého soka definitivně porazili.  Po sérii dvou porážek za sebou se nejmenší dobřanští hokejbalisté  vzchopili a díky této výhře opět okupují horní patra tabulky mistrovství  ČR skupiny - Západ. Pochvalu za kolektivní výkon zasluhuje celý šnečí soubor. (Sle)                    sestava Šnečků - brankáři:Oplt, Vachl                                                                                                                obránci: Brtník, Kaňák N. (C), Štětka, Jírovec                                                                                                       útočníci: Matoušek, Smetana, Sloup, Mužík, Šlehofer O., Truchlý, Brada, Belfín, Lór                                           Branky: Smetana 2, Kaňák N., Truchlý, Sloup, Matoušek a Lór  

Kapitán týmu Niky Kaňák k zápasu se Stříbrem:  Byli jsme připravení a nažhavení na tento zápas, protože jsme věděli, že se hraje o hodně. První čtyřka týmů by se měla po zkl. části oddělit, a tak jsme potřebovali vyhrát. Navíc jsme teď i dvakrát za sebou padli..... I letos chceme zažít republikové turnaje, na loňsko se nedá zapomenout, jsme tu většinou mladší hráči, ale makáme.  

 

        HBC Škoda Plzeň - TJ Snack Dobřany 6:0                                                                  (neděle 18.11. 14.30h.  8.kolo MČR ČECHY- ZÁPAD, starší žáci)                                      V mladší kategorii to v derby bylo přesně naopak. Hráči Plzně byli od začátku lepším týmem. Šneci byli všude o krok pozadu, navíc v soubojích jeden na jednoho byli domácí daleko drzejší a hlavně úspěšnější.   V této činnosti se domácím vyrovnával pouze Patrik Smetana a to je proti týmu jako Plzeň hodně málo. Stará pravda říká, že né všechno se povede a každý den není posvícení....... V pátek čeká Šnečky Stříbro a každý zápas začíná stavem 0-0, minimálně v tom je sport zajímavý...... (šle)

 

 

TJ Snack Dobřany Hbc K. Vary     4:5 nájezdy                

                                     (7.kolo Mčr - Západ, starší žáci)

                            Branky: Mužík 2, Hůrka a Šlehofer O.

Promarněný náskok 4:1 domácí hodně poznamenal, pak následovala křeč a v nájezdech se radují kluci z K. Varů.

          1.LHC Kralovice - Snack Dobřany  0:5 (0:1)(0:1),(0:3)                                                     1.11.2012  Mis. Čes.rep., skupina západ - st. žáci, 6.kolo)

Zápas vůbec neodpovídal tabulkovému postavení obou soupeřů. Druhý tým tabulky hostující Šneci se v souboji s předposledními Kralovicemi hodně nadřeli. V 1.třetině si domácí tým vytvořil spoustu příležitostí k vstřelení úvodního gólu utkání, ale tento záměr zmařil dnes výborný Antonín Oplt  v brance Šneků. Po přesné kolmici N.Kaňáka a následném sólovém úniku Dana Hůrky skončil míček na tyčce domácí branky, ale pohotová dorážka Jakuba Brady už přece jen znamenala vedení hostů z Dobřan. Druhá třetina byla k překvapení Šneků opět  vyrovnaná, přesto se po individuální akci gólově prosadil Jan Matoušek, když v rohu parádně obelstil domácího obránce a následně i precizně zakončil na bližší tyč. Ve třetí části se přece jen Šneci začali prosazovat více a výsledek utkání i kosmeticky upravili. Hosté ještě v závěrečné fázi zápasu vystřídali gólmana a i Dan Čech při premiéře  v brance neinkasoval.  Šneci z Dobřan se tak opět vyhoupli do čela žákovské ligy -ZÁPAD.(Sle)                                                                                    Dnes nastoupili ve složení - brankáři: Oplt A. ( Čech D.)                                                                                                        obránci: Kaňák N.(C), Šiška D., Štětka Š., Jírovec J.                                                                        útočníci: Brada J., Smetana P., Sloup P., Šlehofer O., Matoušek J. a Hůrka D.   branky a asistence: Brada, Matoušek (Brada), Šlehofer (Smetana), Sloup (Smetana) a Matoušek 

Dohrávka: Buldoci Stříbro - Snack Dobřany   6:5 po nájezdech                                                                                              (25.10. Mis. Čes.republiky, skupina západ - st. žáci, 3.kolo)                                                                                   Naše nejmladší zastoupení v letošní sezóně prvně prohrálo. Domácí tým se do šnečího hnízda zakousl od samého začátku a        po zásluze se ujal i vedení. Šnečci sice srovnali, ale to bylo na dlouhou dobu vše, pak již zase kralovali Buldoci. Skóre narostlo ve šnečí neprospěch na hrozivých 1:5. Za třetí třetinu si přece jen doposud vedoucí tým soutěže zaslouží pochvalu, neboť nesložil zbraně a do posledních chvil dřel a náskok Stříbra vymazal. Nájezdy jsou loterie a lépe vyšly domácím. Bod z pohledu týmu          TJ Snack Dobřany se dá i díky nepříznivému vývoji  zápasu považovat za úspěch. (Sle)                                                              Branky a asistence: Šiška(Sloup), Šiška (Šlehofer O.), Kaňák(Smetana), Smetana (Sloup), Kaňák (Smetana)

 

 

žáci zápas ve čtvrtek 18.10. v 17h  Hbc Plzeň Litice   -    Snack Dobřany   2:4  (MČR západ, st.žáci, 5.kolo)                   Nejmladší šnečí zastoupení opět vyhrálo, tentokrát ve Štruncových sadech na půdě silného týmu  z Litic. Hru měli Šnečci téměř od začátku pod kontrolou a dostali se až do čtyřbrankového vedení. Od třetí třetiny se hrálo na "kluzišti" a domácí stav zkorigovali. Stínem utkání je zranění našeho Jakuba Brtníka, který si při nekontrolovaném pádu právě ve 3.třetině poranil palec na noze. Pochvalu zaslouží celý tým, který nastoupil v sestavě - v brance: A.Oplt, v obraně: N.Kaňák, J.Brtník, P.Smetana a v útoku: R.Mužík, O.Šlehofer, J.Matoušek, D.Hůrka, J.Brada,J.Jírovec  
Branky a asistence: Hůrka (Mužík), Smetana (Mužík, Šlehofer), Smetana (Kaňák), Šlehofer (Smetana, Matoušek)

 

                          

                              Tým, který vydřel  v Plzni ve Štrun.sadech výhru a je na čele skupiny západ                                                       Na snímku zleva stojí: Mužík R.(A), Brtník J., Jírovec J., Smetana P., Brada J., Šlehofer O., Matoušek J. a Hůrka D.                                         dole: vedoucí výpravy - Voler J., as.trenéra Šlehofer V., Kaňák N.(C), hlavní trenér Matoušek J.                                                                                                 ležící:  brankářská jistota - Oplt A. (Sle)                                                    

 

12.10. pátek      16.30   Tatran Třemošná     - TJ Snack Dobřany  0 : 2   (4.kolo MČR st.žáků - západ)                            V derby dvou letitých regionálních rivalů zvítězili Šneci. Nově se tvořící dobřanský tým se zhruba od 5.minuty zápasu rozkoukal a od té chvíle byl na place lepší nežli domácí Tatran. Naposledy se tyto ročníky narození (98 a mladší) utkaly v Kyjově na MiSTROVSTVÍ ČR, tehdy jsme utrpěli debakl.... Skvěle takticky odehraná bitva z pohledu hostů, tak by asi zněla charakteristika tohoto duelu. Perfektně zahrála obrana ve složení N.Kaňák(C), Brtník, Berka a Jírovec a skvěle jim sekundovaly dvě vyrovnané útočné trojice Matoušek, Smetana, Hůrka a Mužík, Šlehofer O., Sloup. V bráně na Šneky s jistotou působil T.Oplt a čistým kontem vymazal domácí střelce, zároveň si řekl o místo v sestavě pro sobotní utkání extraligy ml. dorostu. Zárodek a myšlenku našich vstřelených branek obstaral R.Mužík ( "celej táta"). Ještě bych rád vyzdvihl výtečný part sotva 10letého Jana Matouška. Pochvalu však zaslouží úplně všichni, neboť Třemošná rozhodně patří mezi top týmy v této soutěži. (Sle)                                          Branky a asistence: Sloup (Šlehofer O. a Mužík), Smetana (Mužík)

Úvodní dvě kola mají za sebou naši žáci a obě vítězná !

Úspěšný víkend hodnotí nejvyšší, a sice prezident klubu pan Josef Hájek:                                                                      Dnes jsem viděl dva zápasy Šneků -  naše muže a žáky. Všichni borci mi udělali velikou radost od žáků až po muže, po dlouhé době jsem se hokejbalem opět bavil a zavzpomínal tak na staré dobré časy, dále musím vyzdvihnout výkony našeho mladšího dorostu i oni mají našlápnuto a vévodí extralize !  Prostě, teď tu vládne euforie a jedno vím, kluci to vnímají, přesto na sobě dřou a z toho mám upřímnou radost.

28.9.        pátek      9:30          HBC CSKA Karlovy Vary  - TJ Snack Dobřany 1:7  (liga západ,  žáci)                           Velmi dobrá kombinační hra dobřanských žáků dělala domácím problémy i přesto, že od 1.minuty K.Vary vedly. Pak už ale Šneci na hřišti kralovali.

30.9.       neděle   13:00             TJ Snack Dobřany  - 1.LHC Kralovice       11:0   (liga západ, žáci                             Nový tým v soutěži na Šneky nestačil. V první části si naši borci na sebe ještě zvykali, ale od druhé třetiny se hrálo prakticky na jednu branku. Šneci nenechali nic náhodě a dvouciferným skóre potvrdili velmi dobrý výkon z Karlových Varů. Hru a tým opět zvedli Niky Kaňák, Kuba Brtník a Radek Mužík.

 

 

 

Den hokejbalu na I. stupni ZŠ Dobřany

Propagační tunaj pro děti druhých až pátých tříd, aneb hokejbal pro kluky i holky... 

 

 


   

Žákovský turnaj z GRANTOVÉHO DOTAČNÍHO TITULU MĚSTA DOBŘANY:

1.září v sobotu se odehrál v Dobřanech žákovský turnaj. Naši  "Šneci" jej ovládli.

 

 

 


 

Poděkování za loňskou sezónu:

V sobotu 8.9. se v rámci hudebního festivalu na dobřanském náměstí konalo slavnostní poděkování  starostou města Dobřany panem Markem Sýkorou našim mladým borcům za loňskou vzornou reprezentaci klubu a města zároveň. V bouřlivé atmosféře rockového festivalu si kluci užili. Prohlédněte si fotogalerii z akce...

 

Také žáci do boje ...

Mistři republiky rovněž vstoupí do nové sezóny turnajem, tentokráte se bude hrát na domácím hřišti v Snack aréně. Akce v rámci programu Grantového dotačního titulu města Dobřany se uskuteční dne 1.9. v sobotu. Na turnaji by měly startovat týmy: Tatran Třemošná, Alpiq Kladno, HC Klatovy (led.hokej) a domácí tým TJ Snack Dobřany. Loňští MISTŘI REPUBLIKY se z větší části posunuli ročníkové o patro výš, tedy mezi mladší dorostence a tak na řadu přichází zcela noví Šneci a Šnečci. Do nové sezóny si tak může nově se tvořící domácí tým vyzkoušet a zároveň porovnat síly s týmy, kde se hokejbalová mládež každoročně dělá opravdu na vysoké úrovni. Alpiq Kladno a náš každoroční rival z Třemošné budiž pádným důkazem. Určitým zpestřením turnaje by měla být přislíbená účast hokejového týmu HC Klatovy. (Sle)

 

 

Zlato z MISTROVSTVÍ REPUBLIKY pro DOBŘANY

Zlatí Šneci a Šnečci aneb starší žáci jsou mistry ČR !!!

Starší žáci vybojovali titul Na Palmovce... 

Video z finálových bojů na Plamovce

 

<

Fotogalerie

Finálový turnaj v Praze Na Palmovce si svými výkony vydobyli i naši starší žáci. Šli tudíž ve šlépějích svých mladších kamarádů a spoluhráčů, kteří svoji spanilou jízdu završili nádherným pátým místem v celé České republice, čímž nejen nám všem ,,klubistům“ udělali ohromnou radost !  Nechtěl bych, aby se toto umístění opomíjelo či nijakým způsobem devalvovalo či porovnávalo, protože obě naše žákovské kategorie předvedli letos něco neskutečného !!!

Ale pojďme od začátku. Ve skupině jsme to odstartovali v pátečních duelech s Heřmanovým Městcem a s Mostem vítězně (4-1 a 5-2), v obou zápasech jsme se přitom nadřeli jak koně, když jsme dvakrát otáčeli nepříznivé vývoje, s Mostem dokonce z 0-2!,  čili paráda, po pátku 6 bodů, přesto ve spoustě z nás hloubal právě příběh našich mladších žáků z minulého týdne.... No a ranní sobotní prohra v dohrávce skupiny s Jihlavou to ještě umocnila. Takže druzí a hurá pěkně s hlavami nahoře do odpoledního  čtvrtfinále , tentokráte se starými známými z Rakovníka. Vyhraná přestřelka právě s Rakovníkem v semifinálové nadstavbě v Třemošné 6-5 nám dávala jakýsi impuls nic nepodcenit a nic nevypustit, ani centimetr hřiště, ani vteřinku zápasu. Ať je to, jak je to, tohle utkání Vám prostě zhodnotí celou sezónu. Systém krutý, ale pro všechny stejný. Vyšlo to, paráda, ohromná radost, my si to totiž v Dobřanech umíme a dokážeme vychutnat a prožít...!  Kluci to zvládli 7-0 a opět dostali roli i mladší žáci. Řeknu Vám, jsou to krásné pocity, když vidíte semknutý tým a navíc starší kluci podporují mladší a obráceně !   Něco na dnešní dobu neuvěřitelného. Po tomto zápase však nebylo zdaleka hotovo. Přišel totiž na řadu další zápas, a sice večerní a ve fotbale. Jo jo, sliby trenéra se přeci musí plnit, tedy až na tu Vltavu....., to ale klukům vrátím příště... no! Trošku panovala obava, aby kluci před ranním nedělním zápasem nebyli unaveni, ale kdeže.  Zápas Bayern (Sucháč a spol.) vers. Chelsea (Šlehy st. a spol.) se prostě odehrát musel, dokonce se připojil i 3. tým poskládaný z mladších žáků (název už si raději nepamatuji, snad jsem to zapomněl někde v zatáčce či co...). Zkrátila se hrací doba, hřiště jsme si také našli, spravedlivým sudím se stal ,,Oťas“ Šlehy (on tomu přeci rozumí...)  a skalním fanouškem Chelsea byl Dáda Šíša, foto si vzala na starost teta Gábina Kaňáková a šlo se na to. Nemusím zde doufám psát, kdo vyhrál...., on je tam přeci jeden ,,blázen", který neumí prohrávat snad nikde......     To jsem trochu ne-podstatně odbočil, ale i tohle nás utužilo, i když Bayern nevyhrál !, ,,Sucháč" by se totiž za něj bil třeba až do rána. Ale zpět do centra dění. O nedělním ránku jsme šli do bojů s jasnou vizí, urvat to. Poličku potkáváme na těchto turnajích takřka pravidelně, jsme sice velcí kamarádi, ale na place si nic nedarujeme. Kluci to zvládli ! Radost nás všech byla neskutečná. Finále a opět s Mostem – co k tomu napsat? Prostě zápas zápasů, vrchol jedné kategorie a skvělé party zároveň, prostě vrchol sezóny!  Byl to mač se vším všudy.Taktiku jsme tentokráte  nechali na hráčích samotných, jsou to chytří kluci a navíc jsme si vyzkoušeli, jak moc nás vnímají při předzápasových poradách. Samozřejmě, že platí a platilo, ,,odsud - podsud"!  Naši Šnečci a Šneci se rychle ujali vedení a brzy na to ještě brankou skóre navýšili(2-0), rychlé tempo se ještě zvyšovalo, ale kluci jezdili jak pilky, přesně podle našeho předsevzetí. Most přece jen finále zdramatizoval brankou v 7.minutě 3.třetiny, ale velcí ,,Bombarďáci“ hájící šnečí barvy  už nepovolili!  Titul , pohár a zlato putuje do Dobřan. 

Kluci, díky za morálku, za předvedené výkony a v neposlední řadě za partu, kterou jste vytvořili. A nejvíce ze všeho si považuji (a věřím, že nejen já) vašeho chování a úcty, jak k mladším spoluhráčům, tak k lidem, kteří po dobu turnajů za Vás zodpovídali. S takovouto partou semknutých, slušných a obětavých borců byla, je a doufám, že i bude radost spolupracovat.!!!!!!!  Kluci titul Vám patří právem, neboť jste si ho zcela zaslouženě vybojovali!

Zlatý tým žáků TJ Snack Dobřany 2011-2012

Brankáři: Tonda Oplt – poctivec, čapák - všem pochybovačům okázal a dokázal, kdo je tady pánem

            Vojta Vachl – v mladších neprůstřelný, borec, který si čapnul i na finále ve starších

 V poli:

Matěj Dobeš – držák, jistota vzadu, ale překvapivě zvládl i centra

Lukáš Kaňák – skvělý kapitán, co ten udělá pro tým ...! - nejlepší bek v republice

Honza Kovářík – talent od boha, nejrychlejší, elegán a suverén, prostě vynikající hráč

Pepa Sýkora-jediná pomoc ze Zámoří, dříč k pohledání, zápas od zápasu lepší a lepší

Filip Suchý -  další pilíř a lídr týmu, skvělé ruce a k mantinelu k němu nechoďte!

Kučera Tomáš – super kluk,parťák a důležitý článek týmu (ani táta Jirka ho nerozhodil)

Sloup Pavel- vyrůstající hvězda z Dobřan s neskutečným fyzickým fondem

Šebek Libor – bojovníček, dříč, který v Praze všem ukázal, jak se maká pro tým

Nicholas Kaňák – totéž, co brácha Luky, akorát o 3roky mladší, klobouk dolů

Daniel Šiška-borec z mladších žáků, který neváhal a jel pomoct starším (pozor na schody) - smekám

Ondra Šlehofer-sběratel medailí,co mohl-snědl, teď vážně-obrovské zlepšení za pouhý rok 

Kuba Jírovec- přesto, že začal letos i u něho je vidět markantní posun vpřed

Kuba Brtník- v ,,mladších“ dominoval, přes zranění přijel v sobotu týmu pomoct-smekám

Tomáš Truchlý-to samé, co Brtníček, navíc šikovný praváček s citem pro hru

 Jan Matoušek-i on se dočkal a zahrál si v Praze za starší, velký talent do budoucna

Kluci i tady platí, že pro mě jste borci úplně všichni – díky za celou sezónu!!!!!!!!!!

Zapomněl jsem na realizační tým: Všichni, kteří jakýmkoli zpúsobem pomáhali po celou sezónu!!!!

                                                  (Slehy)  

 

 

Finalová část mistrovství České republiky st. žáků aneb starší Šneci také míří do Prahy-klikni

Zkl. skupina   A: Kometa Polička, Hbc Plzeň, Autosklo Pardubice,HbcRakovník                                               skupina   B: Snack Dobřany, Hbc Pento Most, Ježci Heřmanův Městec, Sk Jihlava

Zápasy našich borců: pátek 25.5. 12h. Snack - Ježci H.Městec, pá 25.5. 18h. Snack - Pento Most,                                        sobota 26.5. 10.30h. Snack - Sk Jihlava

Tak kluci, doléčíme bolístky , slušně potrénujem,  z  ,,Třeminy" si vezmem jen to dobré, nosánky dáme dolů a s plnou pokorou hurá Na Palmovku, mladší tam jezdili jak ,,pilky" a Dobřany opět proslavili, předvedli a ukázali všem, jak se válčí ,,srdíčkem", takže teď na to vlétneme my! Sezónu jsme měli perfektní, najezdili jsme se po Suchdolech, Blatných, Č.Budějovicích, J.Hradcích, až až. Okolo Dobřan s Třemošnou, Plzní, Liticema nám to celkem také šlo, takže zpátky na zem a za odměnu nás čeká práce nejtěžší ! (Slehy)

 

 

Starší žáci vybojovali první místo v semifinálové skupině.

Starší žáci po skvělém výkonu v semifinálové skupině postupují mezi nejlepších osm celků v ČR. Na pražské Palmovce svedou po úspěšných bojích s Rakovníkem, Heřmanovým Městcem, Třemošnou a Hostivaří boje o co nejlepší umístění v elitní osmičce.

 

Starší žáci také šlapou  aneb semi MČR v ,,TŘEMINĚ" - klikni

Pod taktovkou Libora Oplta (druhý z tandemu Marek Smetana omluven - pracovní vytížení) to do plných obrátek  roztočili také naši starší žáci, ve dvoukolové dohrávce v Blatné sice odešli jednou poraženi, nicméně vítězství v MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY skupiny: JIH, ZÁPAD nám již nikdo nesebral. I tady se sešel kvalitní ročník (97), od kterého si v klubu hodně slibujeme. Tihle borci přechází v příštím soutěžním ročníku do dorostenecké kategorie. Někteří už v ,, dorostu" působili letos a dokonce patřili mezi pilíře zkl. sestavy. O tom, zda prodají svůj um  a pro klub budou prospěšní, rozhodnou v budoucnu  z větší části sami. Nyní je čeká bonusový turnaj MČR v Třemošné a i tady se sejde kvalita ! Čekají nás týmy: (so-15h.) Heř.Městec,  (so - 18h) Hbc Rakovník, (ne-10h.) Třemošná, (ne-13h.) Hbc Praha-Hostivař. Věříme , že i tihle kluci nás nezklamou, našlápnuto máme dobře. Trenérský tandem posílíme ještě vedoucím Jaroslavem Volerem, takže i tady se načtou všechny plusové faktory v náš prospěch !  (Slehy)

Starší žáci - MISTŘI MČR JIH,ZÁPAD

Dalším skvělým klubovým počinem  se prezentovali naši starší žáci, když uhráli tři body v závěrečném dnu soutěže Jih-Západ. Přestože v posledním utkání podlehli týmu Plzně, nikdo je již nemohl sesadit z první příčky díky výhře nad týmem Třemošná v poměru 5:1. Utkání s Plzní se vyvíjelo velmi dobře neboť jsme vedli již 2:0. Vlastní nepozorností a též trochu přičiněním nepřesných sudí se soupeři podařilo v krátké době otočit na 2:3. Zbytečně nás tato situace vykolejila a nedůsledně jsme pokrývali útočníky Plzně, což nás stálo vítězství. Závěrečný účet 7:4 nám doufejme bude ponaučením do semifinálových bojů, které proběhnou o příštím víkendu v Třemošné. Přesto zasluhují kluci velkou pochvalu a i oni si sezónu prodlužují...., což je pro klub skvělá zpráva .

Vítězství v dlouhodobé části soutěží si velmi vážíme a máme z něj obrovskou radost!

Rozlosování skupin straších žáků:

 

Starší žáci v rekordním vedru 2x úspěšní

V Sobotu 28.4.2012 sehráli naši starší žáci dvě utkání nadstavbové části . V Třemošné se utkali nejprve s Liticemi a pak s Blatnou.

Litice – Snack Dobřany 0:8

Úvodní utkání se vyvíjelo podle našich představ, ve druhé minutě jsme vedli 2:0 a naši borci jistě určovali běh utkání. Až na výjimky se hrálo na půlce soupeře a vyšší gólový příděl soupeři korigoval slušným výkonem pouze brankář Litic. Ani on ale nemohl odolávat všem atakům a tak se počitadlo skóre zastavilo až na čísle osm. Škoda jen, že se nám již na začátku první třetiny zranil hráč Filip Kokoška. Doufejme, že bude za čtrnáct dní pořádku a připraven pomoci v dalších bojích.

Blatná – Snack Dobřany 0:17

Soupeř z Blatné byl na utkání náležitě nažhaven. Dalo by se říci, že až přežhaven. Zřejmě to bylo horkým letním počasím a teplotou 30 stupňů! Jak jinak si vysvětlit počínání hráčů, kteří se více než o tvorbu hry starali o to, jak narazit soupeře na mantinel nebo seknout hokejkou. Záhy se ukázalo, že jsou takto vedeni svým trenérem. Jejich počínání ale mělo za následek rychlé branky v jejich síti. To vybudilo početné zastoupení  blatenských fanoušků, kteří  se frustraci z prohry snažili přetavit do agrese. Za stálého pokřikování  vulgárních výrazů na adresu našich hráčů a „povzbuzování“ typu „naraž ho, sekni ho“  a dokonce „zabij ho“  jsme se snažili mírnit emoce, což nebylo vůbec lehké. Naši kluci soupeře převyšovali ve všech herních činnostech a soupeř nesmyslně hecovaný trenérem i rodiči neustále hrozil zraněním našich hráčů. Často tato hra měla za následek efekt zcela opačný, tedy zranění samotných hráčů Blatné, například vlastního brankáře. Skóre v neprospěch soupeře hrozivě narůstalo a tím i ubývala soudnost alkoholem posilněných fanoušků soupeře, kteří vytleskávali každý tvrdý střet svých ratolestí s našimi borci, což nakonec odnesl zraněním Niky Kaňák. V tu chvíli již došla trpělivost a vyžadovali jsme zásah pořadatelské služby. Utkání jsme dohrávali v atmosféře, ve které nebylo zřejmé, zda vulgární napadání skupinou soupeřových „fandů“ i trenérským vedením Blatné nepřeroste ve fyzické napadení. Bezprostředně po závěrečném hvizdu jsme na nic nečekali a uklidili hráče z dosahu, aniž bychom se se soupeřem rozloučili podáním ruky. Ruku samozřejmě podáme každému, kdo s námi bude hrát hru zvanou hokejbal a to bez ohledu na výsledek utkání. Dnes se ze strany soupeře o hokejbal nejednalo a doufejme, že se to bylo  výjimečné selhání jednotlivců, které bylo způsobeno nezvládnutou frustrací z vysoké prohry.

Jediným pozitivem tohoto utkání jsou získané tři body a nácvik hry ve vypjaté atmosféře, kde se ukázalo, že tým táhne za jeden provaz a starší hráči dokáží pomoci mladším.

(EL)

Úterní dohrávka byla   ,,střelnicí" aneb Šneci opět na ,,republice" !

TJ Snack Dobřany - Mystery Plzeň 6:1  24.4. úterý                                                   (liga jihozápad starší žáci)                                

 

Také starší žáci v závěrečném kole nadělovali, tentokrát to odnesl nově vytvořený tým Mystery Plzeň.  I díky tomuto jasnému vítězství tak doprovodí mladší Šnečky do finálních fází republikových kol. Nutno dodat, že šanci dostali i naši mladší žáci, neboť jsme v období zkoušení a sehrávání před důležitějšími bitvami. I v této kategorii se hraje nejdříve jednokolová nadstavbová část, ve které naši kluci narazí na týmy: Tatran Třemošná, Hbc Plzeň, Blatná Datels a Hbc Litice. Poté nás čekají již zmiňované finalové republikové turnaje. Obě žákovské kategorie tak znovu po roce budou reprezentovat město Dobřany na mládežnickém výsluní hokejbalu v ČR  a to je skvělá zpráva pro dobřanský hokejbal. V klubu jsme na naše borce náležitě hrdí a pyšní. Koneckonců je to pro tak malé město, jakým Dobřany jsou,     nesporný úspěch !(Sle)

TJ Snack Dobřany - úspěšný tým  žáků 2012        

14.4.Snack Dobřany - Blatná Datels  10 :1

Souboj o čelo tabulky zvládli suverénním způsobem domácí Šneci a deklasovali tím Jihočechy dvouciferným počtem vstřelených branek. Dobřanští se tak i díky tomuto vítězství usadili na samém vrcholu tabulky. Kluci za parádní výkon zasluhují pochvalu.

 

Zápasy Šneků o víkendu:

Snack Dobřany - Hbc Zliv    17:1  (17.3.so žák.liga - starší)           K tomuto zápasu se asi nedá nic napsat, neboť výsledek hovoří za vše. Snad se dá jen říct, že skóre mohlo být ještě vyšší, ale větší prostor v našich barvách dostali mladší žáci, kteří tak rychleji mohli zapomenout na předzápassovou prohru s Pískem.          (Slehy)       

Dohrávka žákovské ligy jihozápad - starší žáci 13.3.úterý

TJ Snack Dobřany - Hbc Litice 3-1

Naši kluci splnili úkol favorita a po zásluze vítězí. Převaha ze strany domácích byla markantní, jen zakončení nám včera dělalo problémy. Šneci se těžko vyrovnávali s tím, že musí vyhrát. Litice využívaly i drobných chybiček k rychlým kontrům, které s jistotou posbíral "prochladlý" Tonda Oplt v bráně. Góly jsme však vstřelili a hra se zklidnila. V závěru jsme nechali hosty nadvakrát dorážet a tím i kosmeticky upravit už od začátku utkání pro ně hrozící brankový výprask.Slehy

Žáci zaváleli v Třemošné:

Třemošná - Snack Dobřany 2-4   (liga jih-západ st.žáci)

To starší vrstevníci si zavařili. 1.třetinu jsme na domácí nedokázali najít recept a zaslouženě tak prohrávali 0-2. Od 2.části hry však Třemošná nezareagovala na náš tah a od té doby jsme čekali pouze na to, kdy vyrovnáme a následně výsledek obrátíme. Vše se potvrdilo do puntíku, Tonda Oplt kluky podržel a bránu až do konce uzamkl a v poli začali úřadovat 3 mušketýři: Sucháč, Kovář a na závěr jsem si nechal Lukáše Kaňáka. Řeknu Vám, co tenhle kluk předvedl za výkon, to byla jedna velká paráda !  Ovšem pochvalu zaslouží úplně všichni a to i mladší žáci, neboť Třemošná je těžký soupeř a mládež tam dělají velmi dobře!, to už jsme za těch pár let poznali. Zas to bylo derby jako hrom a v obou kategoriích ! A ještě jedna perla na závěr: Náš klub rozšířila další rodinná či bratrská dvojice, a sice bratři Kaňákové! (Slehy)

 

 Hbc Plzeň - Snack Dobřany              0-5   

Liga st.žáků západ-jih aneb poctivý a takticky zvládnutý boj.                                                      Začnu poděkováním  panu Jos. Kadaněmu za to, že jsme mohli zápas v lize starších žáků odehrát v neděli v podvečer. Plzeňští nám totiž vyhověli v přeložení utkání ze soboty na nedělní termín. Ono totiž dost dobře nejde být v Pardubicích a současně se st.žáky v Plzni.......  Ukázalo se, že jde všem především o sport a zápas se tak mohl odehrát.  I v této kategorii se hrálo pohledné utkání  a to v podání obou celků. Slušná návštěva v plzeňské hale na Košutce jasně dala najevo, že se hraje derby. Domácí měli ze začátku navrch, oni to prostě na hale umí, protisměrné kličky, rotace v rozích, atd., atd., atd. Proti nim však stál Antonín Oplt, který chytil formu jako hrom (...vychytané Pardubice ho nasměrovaly ještě o kubaturu výše!) a nejednou si na něm domácí kluci vylámali zuby. A když už byl překonaný,  zaskočili naši beci, a tak by to mělo být. My jsme kontrovali brejky a jeden takový jsme     v 1.části dokázali proměnit.          Od 2.třetiny domácí tlak začal upadat a i my jsme se začali prosazovat a to i střelecky. Skóre narůstalo v náš prospěch a po závěrečné siréně jsme měli na účtu 5 vstřelených branek. Posily z mladšího dorostu splnily úkol a ve hře vyčnívaly nad ostatními, jmenovitě Jan Kovářík a již zmiňovaný Antonín Oplt. Pochválit však musím všechny hráče, neboť kluci plnili přesně stanovené úkoly. (Šlehy)

 

 

 

 

SK PEDAGOG České Budějovice – TJ SNACK Dobřany 0:1 ss (0:0,0:0,0:0)

Do Českých Budějovic jsme dorazili v pořádku krátce po poledni. V nevelkém počtu. Soupeř byl větší nejen početně, ale i výškově. Domluvili jsme taktiku a tu perfektně plnili. A ukázalo se, že si s ní budějovičtí nějak nevědí rady. Drtivý tlak z jejich strany se nedostavil. Dařilo se nám jej eliminovat, a když něco selhalo, byl v brance bezchybný Tonda. Začali jsme postupně vystrkovat růžky, vytvořili si několik brankových šancí, ale proměňování je naše slabina. Utkání i přes šance na obou stranách dospělo až do bezbrankového konce.  V nájezdech jsme vydolovali druhý bod. Pravda, potřebovali jsme jich celkem čtrnáct! Vítězný nájezd vstřelil Patrik Smetana.

Díky tomu, že všichni makali naplno, a plnili beze zbytku obranné činnosti, jsme přehráli silného soupeře. Za to patří pochvala celému týmu.

Všem rodičům děkuji za pomoc s dopravou.                    (LIBOR)

 

 

Hbc Zliv   -   Snack Dobřany 0-2 

Na tomto zápase jsem bohužel nebyl, neboť čas kolidoval s odpoledním zápasem našeho mladšího dorostu, tudíž mi nepřísluší jej hodnotit. Dle  slov trenéra Libora Oplta byli naši kluci lepším týmem a výhru  jsme si zasloužili. Jihočeský výjezd se nám vyplatil za 3body, což by měla být vzpruha do dalších bojů. V brance nastoupil opět mladší žák Vojta Vachl a opět s nulou, v poli bojovali Pavel Sloup, Libor Šebek,            Daniel Šiška(ml.žák), Vilda Berka, Kuba Jírovec, Franta Hrach a Daniel Čech(ml.žák). Pánové a Libore - výborná práce !  (Šlehy)

Branky: Šebek L., Berka

Hráč zápasu: celý tým

 

Foto z Litic:

 Turnaj Zliv 2011

Jihočeská metropole České Budějovice, nedaleko malebná obec Zliv a v ní krásný víceúčelový sportovní areál s velmi pěkným hokejbalovým stánkem, kde sídlí domácí tým HBC Zliv. Právě sem zavítal žákovský hokejbalový tým TJ Snack Dobřany na turnaj, kde obhajoval své loňské a předloňské celkové prvenství. Naši kluci opět makali na plné obrátky. Projevily se však klasické atributy před začátkem sezony, tj. nesouhra, prázdninová pohodlnost, apod. Každopádně záměr byl splněn a celkové 2.místo je slušným počinem před úvodními mistrovskými zápasy.

Výsledky našich borců: Snack - Zliv 1:4, Snack - Blatná 3:2, Snack - Č.Buděj. A 3:0, Snack - Č.B. B 3:1

Pořadí celkově:1.Blatná Datels  2.TJ Snack 3.HBC Zliv  4. Pedagog Č.Budějovice A 5.Č.Budějovice B

Sestava TJ Snack Dobřany - brankář: Oplt Antonín  obránci: Štětka Štěpán, Matoušek Jan, Brada Jakub, Kovařík Jan, Samek Dominik  útočníci: Šebek Libor ml., Šebek Matěj, Berka Vilém, Toman Jakub, Šlehofer Ondřej, Sloup Pavel a Smetana Patrik  trenéři: Oplt Antonín a Šlehofer Václav               vedoucí týmu: Šebek Libor

nejlepší hráč TJ SNACK - Šebek Libor ml.  nejlepší hráč a král celého turnaje - Kovářík Jan    

                      (Šlehy)

 

Nejbližší zápasy: zatím není určeno rozlosování soutěže, zatím víme pouze systém soutěže:

Celkem 10 týmů (Plzeň, Dobřany, Litice, Třemošná, Mystery Plzeň, Blatná, Zliv, Č. Budějovice, Suchdol n. L., J. Hradec). 2x každý s každým doma/venku.

                                    Začátek soutěže sobota 17.9. Konec – polovina května.

Důležité informace:

Členské přízpěvky jsou pro kategorii starších žáků stanoveny na 1000,- Kč na sezonu. Částka je splaná ve dvou termínech.  500,- Kč do konce měsíce září a 500,- Kč do konce měsíce ledna. Je možné uhradit celou částku najednou.

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist