TJ Snack Dobřany - extraliga st.dorost 2017-18

Rozpis - 2017/18

4003 1A sobota 09.09.17 10:00 hala     HBC Plzeň - TJ Snack Dobřany

4114 15A středa 20.09.17 18h Stříbro   HC Buldoci Stříbro - TJ Snack Dobřany

4077 10AB pátek 22.09.17 18:00 Kar.      HbK Karviná - TJ Snack Dobřany

4017 3A sobota 30.09.17 11:30 Ch.       HSÚ Wolves Chomutov - TJ Snack Dobřany

4093 12AB sobota 07.10.17 17:30 Dob.    TJ Snack Dobřany - TJ Lok. Česká Třebová

4101 13AB neděle 08.10.17 10:00 Dob.    TJ Snack Dobřany - HBC Olomouc

4026 4A sobota 14.10.17 15:00 Dob.       TJ Snack Dobřany - Elba Ústí nad Labem

4175 23AB neděle 15.10.17 10:00 H.K.     HBC Hr. Králové 1988 - TJ Snack Dobřany

4035 5A sobota 28.10.17 10:00 Kl.u ZS     HBC Alpiq Kladno - TJ Snack Dobřany

4044 6A sobota 04.11.17 13:00 Dob.        TJ Snack Dobřany - HBC Nové Strašecí

4052 7A sobota 11.11.17 11:00 Dob.        TJ Snack Dobřany - HC ŠD Písek

4105 14A sobota 18.11.17 15:00 Dob.      TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň

4184 24AB neděle 26.11.17 9:30 Pola        Aut.o-H.A.K. Parce - TJ Snack Dobřany

4162 AB21 neděle 03.12.17 10:00 Palm.         TJ Kovo Praha - TJ Snack Dobřany

4012 2A pátek 23.2.17 18:00 Dob.                TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro

4119 16A sobota 24.02.18 15:00 Dob.              TJ Snack Dobřany – Chomutov

4195 25AB sobota 03.03.18 15:00 Dob.              TJ Snack Dobřany - HBC Hostivař

4203 26AB neděle 04.03.18 11:00 Dob.              TJ Snack Dobřany - SK Jihlava

4128 17A pátek 9.03.18 18:00 Ústí n.L.             Elba Ústí n.L. - TJ Snack Dobřany

4137 18A sobota 24.03.18 17:00 Dob.             TJ Snack Dobřany - HBC Alpiq Kladno

4146 19A sobota 31.03.18 14:00 N.S.               HBC N. Strašecí - TJ Snack Dobřany

4154 20A sobota 07.04.18 11:00 Písek                HC ŠD Písek - TJ Snack Dobřany

 

 

 

TJ Snack Dobřany

Extraliga staršího dorostu 2016-17

 

 

 

 

 

 

TJ Snack Dobřany

 

Extraliga staršího dorostu 2015-16

sobota            12.09.15         12:00 TJ Snack Dobřany - OLYMP Jidřichův Hradec       -

 

sobota            19.09.15         12:00 TJ Snack Dobřany - SK Suchdol nad Lužnicí     -

 

sobota            26.09.15          11:00  TJ Blatná Datels - TJ Snack Dobřany    -

           

sobota            10.10.15          12:00  TJ Snack Dobřany - HBC Zliv     -

 

sobota            17.10.15          11:00   SK P. České Budějovice - TJ Snack Dobřany   -

                                               

neděle            18.10.15          10:00   TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň    -

 

sobota            24.10.15          10:00   OLYMP J. Hradec - TJ Snack Dobřany          -

                                               

 sobota            31.10.15          12:00  SK Suchdol nad Lužnicí - TJ Snack Dobřany     -          

 

sobota            07.11.15          12:00  TJ Snack Dobřany  -          TJ Blatná Datels   -           

                                                                                   

sobota            21.11.15          10:00  HBC Zliv - TJ Snack Dobřany            -

           

sobota            28.11.15          12:00  TJ Snack Dobřany - SK P. České Budějovice   -  

                                                                       

neděle            29.11.15          13:30  HBC Plzeň  -            TJ Snack Dobřany            -

                                                                       

sobota            27.02.16          14:00  TJ HBC OLYMP J. Hradec -    TJ Snack Dobřany  -          

           

sobota            05.03.16          12:00  TJ Snack Dobřany - SK Suchdol nad Lužnicí            -

 

sobota            12.03.16          11:00  TJ Blatná Datels - TJ Snack Dobřany            -

                                                                       

sobota            19.03.16          12:00  TJ Snack Dobřany - HBC Zliv            -

 

sobota            26.03.16          11:00  SK P. České Budějovice - TJ Snack Dobřany     -   

                                                                       

neděle            27.03.16                   10.30  TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň            -

 

 

Extraliga staršího dorostu 2014-15

 1  sobota 06.09. 15:00 Dobřany        TJ SNACK Dobřany  -  Autosklo Pardubice 3:0

 2  sobota 13.09.  12:00 HK               HBC Hradec Králové  - TJ SNACK Dobřany  1:2     

 3  sobota  20.09. 16:30 Palmovka            TJ KOVO Praha   -  TJ SNACK Dobřany 3-5

 4  sobota  27.09. 15:00 Kladno u ZS      HBC ALPIQ Kladno  -  TJ SNACK Dobřany 4-5ss

 5  sobota  04.10. 15:00 Dobřany         TJ SNACK Dobřany  -  SK BAL Letohrad      6-0

 6  sobota  18.10. 14:00 Jihlava                        SK Jihlava  -   TJ SNACK Dobřany 2-3

 7  neděle  11.10. 14:00 Vsetín                         HBC Vsetín  -   TJ  Dobřany   1-4

 8  sobota  01.11. 15:00 Dobřany           TJ SNACK Dobřany  -   Elba Ústí n.Labem 3-2

 9  sobota  08.11. 10:00 Dobřany           TJ SNACK Dobřany   -   HBC Most  3-2

10 sobota  15.11.  16:00 Plzeň-hala                     HBC Plzeň   -   TJ SNACK Dobřany 4-2

11 sobota  22.11.  14:00  Polabiny              H.A.K. Pardubice   -   TJ SNACK Dobřany 1-2ss

12 sobota  29.11.  13:00 Dobřany           TJ SNACK Dobřany    -    Hradec Králové   4-2

13 sobota  07.03.  16.30 Dobřany           TJ SNACK Dobřany   -   HBC AL. Kladno

15 sobota  14.03.  16:30 Polička         SK HOKEJBAL Letohrad   -    TJ SNACK Dobřany

16 sobota  28.03. 16:00 Dobřany            TJ SNACK Dobřany   -    HBC Vsetín

17 neděle  29.03.    9:30 Dobřany            TJ SNACK Dobřany    -  SK Jihlava

14 neděle  04.04.  15:00 Dobřany              TJ SNACK Dobřany     - TJ KOVO Praha  

18 sobota  11.04. 15:00 Ústí nad L.               Ústí nad Labem   - TJ SNACK Dobřany

19 neděle  12.04. 10:30 ANS Most              Kovodemont Most   - TJ SNACK Dobřany

20 sobota    18.04.   11:30 Dobřany               TJ SNACK Dobřany     -    HBC Plzeň

 

 

 

Rozpis extraligové sezóny 2013-14 - starší dorost

 

sobota

07.09.13

14:00

Plzeň-hala

HBC Plzeň

TJ Snack Dobřany  4:2

sobota

14.09.13

17:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

HBC ALPIQ Kladno    3:2

sobota

21.09.13

16:00

Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem

TJ Snack Dobřany  0:2

sobota

28.09.13

14:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

SK TOP. Jihlava         2:1

sobota

05.10.13

10:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

TJ KOVO Praha         4:2

sobota

12.10.13

12:00

Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988

TJ Snack Dobřany  2:1

neděle

13.10.13

9:00

Pard. Polabiny

HBC Autosklo- Pardubice

TJ Snack Dobřany  2:1

sobota

26.10.13

14:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

SK Kometa Polička     2:4

neděle

27.10.13

10:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

HBC Vsetín               7:2

sobota

02.11.13

14:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

HBC Plzeň             3-2 ss

pátek

08.11.13

17:30

Dobřany

TJ Snack Dobřany

Elba DDM Ústí n.Lab. 5-2

sobota

09.11.13

17:00

Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno

TJ Snack Dobřany  4-1

sobota

23.11.13

11:00

Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava

TJ Snack Dobřany 3-0

sobota

30.11.13

16:00

Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha

TJ Snack Dobřany  1-2

sobota

01.03.14

14:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

HBC Hradec Králové  7-1

neděle

02.03.14

11:00

Dobřany

TJ Snack Dobřany

HBC Aut.- Pardubice  4-1

sobota

08.03.14

14:00

Svitavy

SK Kometa Polička

TJ Snack Dobřany  4-1

sobota

15.03.14

14:15

Vsetín

HBC Vsetín

TJ Snack Dobřany 3-2

 

Rozpis extraligové sezóny ml. dorostu 2012-13:

 

 9.9.  neděle    10.30  TJ Snack Dobřany - Elba DDM Ústí n.L.               12:3

15.9. sobota    17.00   TJ Snack Dobřany - Hbc Hostivař Praha               7:4

16.9. neděle     10.00   TJ Snack Dobřany - SK Toptrans Jihlava              4:1

23.9. neděle     10.00   TJ Snack Dobřany - Hbc Plzeň                         10:6

28.9. pátek      17.00          Testa Letohrad - TJ Snack Dobřany                1:5

29.9. sobota     9.30            Hbc H.Králové - TJ Snack Dobřany                  2:5

 6.10. sobota   14.00   TJ Snack Dobřany - Pento Most                          9:1

13.10. sobota   16.00  TJ Snack Dobřany - Svítkov Pardubice                  9:3

14.10. neděle   10.00   TJ Snack Dobřany - Autosklo Pardubice                 4:2

20.10. sobota   10.00   TJ Snack Dobřany - Kovo Praha                        13:2

27.10. sobota   11.30   TJ Snack Dobřany  - Alpiq Kladno                             6:1

 3.11. sobota    10.00          Elba DDM Ústí - TJ Snack Dobřany                     0:7

10.11. sobota    15.00   Hbc Hostivař Praha - TJ Snack Dobřany                    1:6

11.11. neděle      9.00   SK Toptrans Jihlava - TJ Snack Dobřany (hř.Brno)   1:3

17.11. sobota    13.00    Hbc Plzeň -  TJ Snack Dobřany                           3:8 

24.11. sobota    16.00  TJ Snack Dobřany - Hbc Hradec Králové                 5:3

  17.2. neděle     10.00   TJ Snack Dobřany - Testa Letohrad                     9:2

    2.3. sobota     11.30               Pento Most - TJ Snack Dobřany                3:5

    9.3. sobota     18.00      Svítkov Pardubice - TJ Snack Dobřany                 1:10

  10.3. neděle        9.30   Autosklo Pardubice - TJ Snack Dobřany                   3:5

  16.3. sobota     11.30              Kovo Praha - TJ Snack Dobřany                   3:5

  23.3. sobota     10.00  Alpiq Kladno            -  TJ Snack Dobřany              0:2                          

TOPlist